Catch them all!

30. srpna 2013 v 21:16 | Bibi
Ahoj!
První článek na blogu a je to povídka! No...povídka....je to spíš úvodní omáčka k povídce :D Nijak se tady rozepisovat nebudu. Ani nevim co k tomu dodat :D Prostě omáčka...No...mohla bych napsat alespoň něco o téhle kapitolovce :D A nebo né nechte se překvapit :D
Ale ještě! Tenhle obrázek mě rozsekal :D
Luhannie

Fandom: EXO
Pairing: Luhan/??? (:D To je překvapení :D)
Věnování: Mé milované sestřičce :3 :D P.S.:To se nedá psát když na tebe čumí Luhan z toho obrázku -.- :D
Počet slov: 841 slov. Jeden díl bude mít něco okolo 2000 slov, ale tohle je jenom omáčka. Takže... :D
"Hej! Seš tam?" Z obrazovky na mě vybafla tvář mého dlouholetého kamaráda.
"JO! Sakra…slyšíš mě?"
"Počkej…" Na chvíli někde hrabal a pak se znovu podíval na mě.
"teď už jo." Konečně! Počkat…
"Už? Jak si věděl, na co se ptám?" Podezíravě jsem se na něj podíval a to jsem ani nevěděl, z čeho ho vlastně podezírám. Místo odpovědi se mi dostalo pitomého úsměvu.
"Pamatuješ si na naši sázku?" Pořád mu na obličeji zářil ten pitomej a teď i trochu perverzní úsměv.
"Park Hyo Wooku! Na co myslíš…?" Nejistě jsem se ho zeptal. Proč jsem s ním ještě v kontaktu? Už si ani nepamatuju, kdy jsme se naposledy viděli naživo. Už si vzpomínám! To on mě vytáhl ten den na nákupy, kde si mé neobyčejné roztomilosti všimli agenti SM Entertainment. Vlastně dík němu jsem v EXO. Mám mu být vděčný, ale…nesnáším ho.
"Já jenom jestli si na ni nezapomněl…" Odtáhl hlavu od webkamery a opřel se o opěradlo židle, na které seděl.
"Cs…" Tak moc mě ten kluk štve. Docela bych si přál, aby byl tady a já mu mohl dát pěstí do břicha, jako jsem to dělával předtím.
"Nemám jediný důvod, proč bych si jí měl ještě pamatovat. Jednou si vyhrál, to je všechno…"
"Ne, ne…Luhannie…" Zase se naklonil k webce a odmítavě zavrtěl hlavou. Založil jsem si ruce na hrudi a naštvaně ho skenoval svým nejnebezpečnějším pohledem.
"To není všechno…" Pozvedl obočí a nejspíš čekal, jestli si vzpomenu. Neúspěšně.
"Pamatuješ…co jsem za to chtěl?" Teď ho nesnáším ještě víc. Je to kokot. Stal jsem se slavným, alespoň ze dvou procent dík němu a on to pořád vytahuje.
"Proto jsi mi volal?" Pohrdavý tón v mém hlase jen o maličko převažoval nad tím nejistým.
"Jo. I ne. Chtěl jsem vidět kámoše!" To určitě. Lhář jeden. Tuhle poznámku jsem radši ignoroval a podíval jsem se mu nevěřícně do očí. Teda aspoň v takové míře jak to šlo přes tu pitomou webkameru. Nic neříkal. Jenom se opřel o židli a rukama si podložil hlavu. Usmíval se na mě a já…chtěl jsem odtamtud prostě odejít, ale něco mě tam drželo. Zvědavost.
"Já…zapomněl jsem, o co jsme se vsadili…" Bylo to vážně potichu. Jenom jsem to zamumlal, ale stejně mě slyšel. Znovu pozvedl své obočí k nebeským výšinám a hleděl na mě.
"Tak to já ti to, Luhannie, velice rád připomenu." Hlasitě se zasmál. Děsně jsem se lekl a uskočil kousek od obrazovky.
"Chtěl jsem…" Naklonil se k počítači a rozhlédl se na obě strany.
"aby ses vyspal se VŠEMY členy tý vaší pitomý skupiny." Zase se opřel a ruce si dal za hlavu. Já jenom s otevřenou pusou koukal do monitoru. Nechci věřit svým uším. Vážně něco takového řekl? Myslel jsem si, že si ze mě tenkrát dělal srandu.
"Proč tak moc chceš, abych to udělal?"
"Ani nevím…doma je nuda a ty jsi přece…" Vzpamatoval jsem se a chytil se za spánky. Věděl jsem, co chce říct.
"…teplej." On prostě nesnáší gaye a vůbec se za to nestydí. Vlastně se spolu už dávno nepřátelíme, on mě jenom využívá, aby zabil svůj volný čas, kterého má na rozdíl ode mě dost. A já mu to pořád dovoluju. Pořád tak nějak cítím, že bych mu měl být vděčný. No,…bez něj bych teďka nejspíš seděl ve svém pokoji a pařil nějakou blbou hru. Povzdechl jsem si.
"A co když to neudělám? Co mi provedeš?" Pohlédl jsem mu do tváře. Stále se usmíval, ale po těch slovech se jeho úsměv proměnil v nenávistný pohled.
"Všem řeknu, že si buzna." Propaloval mě pohledem. Dobře věděl, že kdyby to lidi jistily a měli by důkaz, přišli by EXO o alespoň polovinu fanoušků jenom kvůli mně.
"Jak můžeš mít jistotu, že ti uvěří…" Pokrčil rameny a vytáhl ze zásuvky na psacím stole fotku.
"Nemám. Ale myslím, že tohle přesvědčí alespoň většinu." Tu fotku mi ukázal. Je to ta osudová fotka ze školy. Jsem na ní s jedním spolužákem a myslím, že…je to docela přesvědčivé. Jenom se pohrdavě pousmál nad tím, jak na tu fotku zírám.
"Taky nemůžu mít jistotu, že to co mi řekneš je pravda. Kdyby ses ale rozhodl, že to uděláš…dej mi vědět." Stáhl ruku s fotkou zase zpátky a podíval se na mě.
"Udělám to…" Stále jsem zíral na místo, kde před chvílí byla ta fotka. Udiveně se na mě podíval. A pak dostal obrovský záchvat smíchu.
"APRÍL! Vole!" Chytil se za břicho a nepřestával se smát.
"Si debil…?" To jsem vážně nečekal. Přišel mi docela věrohodnej. Měl by se dát na herectví.
"Co? Jo…asi jsem, ale ne větší než ty!" Tak moc mě sereš, chlapče. Tak moc! Zatnul jsem pěsti a zaskřípal zubama.
"Vážně. Jakýho kokota tohle napadlo?! Jo, a jen tak mimochodem už jsem ti někdy řek, jak moc tě nesnáším?" Zvedl jsem se ze židle a nečekal na odpověď.

"Ale, no ták! To byla jenom prdel! Nemáš smysl pro humor?" Hned co to dořekl, dostal další záchvat smíchu. Kašlal jsem na něj a vypnul jsem skype a potom i celej počítač. Snažil jsem se uklidnit a nemyslet na to, kde tu fotku vzal...

Catch them all|NEXT
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veveračka Veveračka | Web | 30. srpna 2013 v 22:05 | Reagovat

další díl!!:D Už se nemůžu dočkat až ty svoje perverzní nápady konečně napíšeš!!^^
BTW název mě rozsekal:D

2 Bibi Bibi | E-mail | Web | 30. srpna 2013 v 22:13 | Reagovat

Oúú yeah! :D Já se taky nemůžu dočkat! I když...v tomhle ohledu  si moc nevěřim :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama