Catch them all! -1

28. září 2013 v 22:21 | Bibi |  Catch them all
Jo! Konečně to mám napsaný! :D
Dneska mám (jak říká sestra) produktivní náladu :D Né vážně! Dneska jsem už psala, že se mi vetšinou nechce nic dělat a teď? Uklidila jsem si pokoj a konečně to dopsala! No...ten konec je vážně uspěchanej, ale když já to chtěla mít už dopsaný :D Snad se to bude alespoň trochu líbit a já se loučím! :3


Fandom: Exo
Pairing: Luhan/Sehun - HunHan
Věnování: Nevím :D Asi každýmu...komu se tolíbí :D Alespoň maličko :3
Varování: 18+
Počet slov: 2331 (víc, než jsem doufala :D ale mohlo to být delší :/)

Z mého přemýšlení mě vytrhl zvuk otvírajících se dveří. Zvedl jsem k nim hlavu a pohlédl právě příchozímu do tváře.
"Ehm…Kyungsoo říkal, že se máš jít najíst." Ve tváři měl zvláštní výraz. Díval se na mě jako na vraha. Nebylo mi to moc příjemné.
"Ty už jsi jedl?" Ve dveřích se místo jeho hlavy objevil i zbytek těla. Zostra se mi podíval do očí a zaťal pěsti. Přišel jsem blíž k němu a pohladil ho prsty po tváři. Mírně se odtáhl, ale neuhnul.
"Ano…" Zahleděl se mi do očí. Pohled mu trochu změkl, ale nehty stále zarýval do svých dlaní. Přestal jsem ho hladit a nechal svou ruku jenom tak položenou na jeho tváři. Asi po pěti vteřinách se odtáhl a odešel z místnosti. Myslím, že vím, jak se budu tady v tom nudném domě bavit…Ale nejdřív se půjdu najíst.
--
Z kuchyně se linula báječná vůně. Kyungsoo je ze všech těhlech pitomečků můj oblíbenec, ale jenom protože umí vařit. Usedl jsem ke stolu a nabral si velkou misku ramenu. Většina kluků na mě koukala a ten zbytek se buďto cpal jako já anebo čuměl do mobilu. Poslední dobou se mezi nimi cítím jako vetřelec. Jako kdyby se mě chystali zbavit. Dojedl jsem a misku nechal ležet na stole. Však on to Kyungsoo uklidí, protože nesnáší, když je tady bordel. Stejně jako nám uklízí v pokoji, pere oblečení a vaří, tak nám i myje nádobí. Hm…Když ho to baví. Pokrčil jsem rameny a vešel do našeho pokoje. Seděl na posteli. To by ani nebylo nic tak zvláštního, ale on seděl na MÉ posteli… Snažil jsem se upoutat jeho pozornost.
"Ehm…Sehunnie?" Nijak nezareagoval. Asi mě neslyšel…Přišel jsem tedy blíž a zopakoval jeho jméno ještě jednou, akorát hlasitěji. Pořád nic. Bylo to opravdu divný. Teda aspoň do té doby než jsem zjistil, že má v uších sluchátka. Vážně…připadal jsem si jako idiot. Zaklepal jsem mu na rameno a on si konečně vytáhl sluchátka z uší a otočil se na mě.
"Necháš mě-" Ta slova mu zamrzla na jazyku, když uviděl, jak se na něj mile usmívám a ruku mám stále položenou na jeho rameni. Podíval se mi do očí a potom na mojí ruku.
"na pokoji…" Mám tě nechat na pokoji? To ty sedíš na mojí posteli, takže…
"Promiň, že tě ruším, ale tohle je moje postel. Mohl bys…" Hlavou jsem kývl na postel na druhé straně pokoje. Snažím se k němu chovat mile. Ke všem. Myslím to upřímně a to už jenom proto, že je mám všechny rád a snažím se s nimi dobře vycházet.
"Jo…nebo… vlastně ne…" Setřásl mou ruku ze svého ramene a podrbal se ve vlasech. To mě zaskočilo.
"No teda…to byl ten nejvíc roztomilej výraz, co jsem na tobě kdy viděl." Zase mu jeho usměv zamrzl. Jako by mu byla zima. Vlastně docela se třese a já taky uznávám, že mi je trochu zima. Přece jen je prosinec! Možná bych ho měl trochu ohřát, aby se nám nenastydnul.
"Aha…díky…no, to co jsem ti chtěl je…" Pořád seděl na mojí posteli a třásl se zimou. Ani mě nezajímalo, co říká.
"…totiž…já…" Neváhal jsem už ani vteřinu. Sedl jsem si k němu na postel a zezadu ho pevně objal. V mém náručí ztuhl a ani dál nemluvil. Prostě se zasekl, ale to nevadí, protože by se stejně nejspíš nevymáčk. Zabořil jsem hlavu do jeho vlasů a přitiskl si ho víc k sobě.
"Pokračuj…co jsi mi chtěl říct?" Povzdechl si a otočil se v mém objetí naproti mně. Usmál jsem se na něj, ale on měl na tváři vážný výraz. Oběma rukama chytil můj obličej a zadíval se mi do očí.
"Mám tě rád." Ani jeden z nás se nepohnul. Já byl ohromený a on se nejspíš bál, jak zareaguju. Hlavou mi běhali nápady, jak využít situace a usoudil jsem, že Sehunnie je jako ta snadná první oběť perfektní.
"Promiň…já ti to musel říct…" Snažil se dostat z mého sevření, ale to se mu jenom tak nepovede. Naklonil jsem se k němu a obdaroval ho něžným polibkem na rty. Přestal se vrtět a polibek mi po chvíli začal oplácet. Odtrhl jsem se od něj kvůli nedostatku kyslíku a podíval jsem se mu do tváře. Vypadá tak roztomile, když je zmatený. Znovu jsem se na něj usmál.
"Děje se něco?" Nehodlal jsem mu lhát, že ho mám taky rád. Jasně, rád ho mám, ale jenom jako kamaráda. Možná ani to ne…V tu chvíli mi ho začalo být líto. Nechtěl jsem, aby ho ranilo to, co dělám. Možná bych ho měl nechat na pokoji. Možná to nebyl až tak dobrej nápad. Možná…
"Ehm…z mého pohledu ne, ale z toho tvého…možná…teda…" Očima těkal všude po místnosti. Hlavně aby se mi nemusel podívat do očí. To se mi ovšem nelíbí a tak jsem vzal jeho obličej do svých rukou a mírným tlakem jsem ho donutil se na mě podívat. Hypnotizoval jsem ho pohledem a on mluvil dál…
"Proč si to udělal?" Topil se v mých očích a více se přitiskl na moje ruce. Jenom jsem se pro sebe pousmál. Byl tak roztomilý a já si nemohl pomoct. On ve mně vyvolává ten zvláštní pocit. Ale víc než lásce se to podobalo chtíči.
"Mám na tebe chuť." Nevadí mi, že se mu to nelíbí. Za chvíli už bude, to mi věřte. Mírně se zamračil a chtěl se odtáhnout. Zabránily mu v tom moje ruce, kterými jsem si ho přitáhl blíže k sobě a políbil ho. Chvíli se bránil, ale nakonec povolil a omotal mi svoje ruce kolem krku. Do polibku se nezapojil. Jenom si ho užíval a vychutnával. Ne že by mi to nějak vadilo, ale bylo mi to trošku líto. Na chvíli jsem ho přestal líbat a povalil jsem ho na svou postel. Teď už mi v tom co chci udělat, nic nezabrání.
--
Váhal jsem. Mám ho nechat a alespoň chvilku si užívat jeho blízkost a nebo bude lepší, když ho ze sebe shodím a pokusím se zapomenout? Nejsem zase takovej blbec, abych si myslel, že mě má rád. Sklonil se ke mně a políbil mě. Něžně a zároveň vášnivě. Pod tímhle polibkem by roztál snad každý a já nejsem výjimka. Pochyby zmizely a v hlavě jsem měl jenom jedinou myšlenku. Bude to bolet…a to hodně. Není to myšleno v tom perverzním slova smyslu, ale i to je pravda. Nemyslím si, že by Luhan nějak toužil po tom být uke. Budu schopný zapomenout? Utěšoval jsem se faktem, že mi ublíží a já na něj budu naštvaný. Ale jsem si jistý, že mu později stejně odpustím…
--
Naposledy jsem ho něžně políbil. Při polibku zavírá oči. K čemu to? Není snad lepší se dívat do tváře tomu druhému? Když otevřel oči, jasně jsem v nich viděl svolení. Neřekl to nahlas a ani se tak netvářil, ale já věděl, že chce, abych pokračoval. Dobře, svolení mám, takže teďka může začít sranda. Doslova jsem se na něj vrhnul. Přisál jsem se na jeho rty a snažil se je ochutnat co nejvíc. Vklouzl jsem jazykem do jeho úst a důkladně si je mapoval. Nebránil se a tak jsem mu sundal tričko, co nejrychleji to šlo. Ležel tam jako chcíplá ryba a čuměl na mě. Na chvíli jsem přestal hladit jeho vypracované tělo a podíval jsem se na něho.
"Hodláš to všechno nechat na mě?" Když se nezapojí, bude to nuda a zbytečně promarněný čas a to já nechci! Nic neřekl a dál na mě civěl. Povzdechl jsem si a začal se zvedat.
"No…jak myslíš…" Odvrátil jsem pohled na zem a chtěl se zvednou, ale jeho ruka mě zadržela a on si mě přitáhl pod sebe. Pod sebe! To znamená, že to nuda nebude!
"Nenechám tě jít. Už jsi to začal…tak to i dokonči!" Konec věty se ztratil v mých ústech. Odtrhl jsem se od něj a převalil ho na záda. Spoutal jsem mu ruce za hlavou ve svém sevření a uchechtl se té představě, že bych byl uke s tímhle prckem.
"Jak myslíš, ale pán jsem tady já!" Neberte tuhle větu tak perverzně jak zní, ale spíš roztomile. Já jsem přece nejvíc roztomilý člen Exo! Není možné, abych byl perverzák…možná. Znovu jsem ho zahrnul dravými polibky
Sehun mi zajel rukou pod tričko a hladil moje záda. Na setinu vteřiny jsme se od sebe odlepili, aby moje tričko mohlo putovat za tím Sehanovým. Když už mě z líbání boleli rty, začal jsem celé jeho tělo topit v motýlích polibcích. Dělal jsem si na něm značky a věnoval se každému centimetru jeho rozpálené kůže, ale nejvíc mě zaujaly bradavky. Neuvěřitelně mě bavilo si s ním hrát. Strašně se mi líbí, když sténá a bradavky mi pomáhaly v tom, donutit ho být co nejvíc hlasitý. Vzal jsem jednu do úst a jemně jí sál, olizoval a okusoval a aby to té druhé nebylo líto, vzal jsem jí mezi prsty a pomalými pohyby jí dráždil. Sehun hlasitě vzdychl a rukama mi mačkal prostěradlo. Po chvíli jsem se od něj odlepil a ukradl jsem si polibek z jeho úst. Mírně jsem se do polibku usmál a užíval si ten zvláštní pohled kterým mě po celou dobu skenoval. Sehnul jsem se k jeho druhé bradavce a co nejjemněji jí opečovával. Nějak ze mě ta chuť opadla a chtěl jsem si ho užít. Ne, to ne. Chtěl jsem, aby si to užil on. Skoro jsem se ponořil do svých myšlenek o tom co se to se mnou děje, ale naštěstí mi v tom zabránil Sehun když zasténal moje jméno. Přestal jsem se věnovat jeho bradavkám a jazykem jsem si udělal cestu k jeho uchu.
"Tohle dělám pro tebe, tak si toho važ." Jemně jsem ho kousl do ucha a rukou jsem zabrousil do jeho rozkroku. Masíroval jsem jeho úd přes kalhoty a on se pod každým pohybem mé ruky prohýbal v zádech. Sklonil jsem se k jeho klínu a provedl krátký proces s jeho kalhotami i spodním prádlem. Hladil jsem ho po stehnech a naplnil jeho touhu po polibku. Tentokrát se i on snažil polibek si co nejvíc užít a prohloubit. Zajel mi rukou do vlasů a tou druhou se pokoušel dostat do mích kalhot. Směle jsem mu v tom vyšel vstříc. Zvedl jsem se a pomohl mu sundat tenhle nepotřebný kus oblečení z mého těla. Znovu si mě přitáhl do polibku a snažil se ohmatat si mě všude tam, kam mu to délka jeho rukou dovolila. Trvalo docela dlouho, než jsme se od sebe odrhli a já konečně mohl začít. Pohladil jsem ho po vnitřní straně stehna a konečky prstů přejel přes celou jeho délku. Na slastný sten jsem nemusel dlouho čekat. Přišel téměř okamžitě, co jsem pevně stiskl jeho penis a začal pomalu jezdit nahoru a dolů. Jeho steny přibrali na hlasitosti a jeho dech se zrychlil. Věděl jsem, že za chvíli vyvrcholí. Přestal jsem hýbat rukou a dostalo se mi nesouhlasného zavrčení.
"Hey! To by přece nebylo fér!" Obořil jsem se na něj a on se jenom pousmál. Přestal jsem si všímat jeho obličeje a věnoval více pozornosti jeho klínu. Že chci, aby si to užil hlavně on, nic neudělá s mým už teď dost bolestivě vzrušeným kamarádem. Naslinil jsem si prst a opatrně jsem sním kroužil kolem jeho otvoru. Podíval jsem se mu do tváře a opatrně do něj vnikl. Jeho roztomilý výraz se změnil v bolestivý škleb. Lehce jsem ho políbil a jazykem laskal jeho spodní ret. Uvolnil se a já cítil jak prostor kolem mého prstu povolil. Pomalinku jsem s ním začal pohybovat, zatímco jsme se nepřestávali líbat. Hlasitost jeho stenů tlumily moje rty a já začal mít pocit, že ustávají. Přidal jsem druhý prst a začal s nimi pohybovat trochu rychleji. Následoval opravdu hodně hlasitý sten. Konečně pořádnej sten Sehunnie! Líbil se mi o to víc, když jsem v něm poznal svoje jméno. Zatoužil jsem po dalších takových a přidal jsem ještě jeden prst. Přivřel oči slastí a prohnul se v zádech. Měnil jsem v něm směry ve snaze najít to, co hledám. Učinil jsem velice divný pochyb a Sehun najednou vykřikl. Nejspíš to mám. Vytáhl jsem z něj prsty a políbil ho. Tentokrát to byl Sehun, kdo se ode mě odtrhl.
"Neprotahuj to…"
"Když si to přeješ." Pobaveně jsem se na něj usmál a nasměroval jsem svůj úd na jeho dírku. Opatrně jsem přitlačil a vnikl do něj. Nejdřív jenom špičkou, ale Sehun na můj penis prudce dosedl. Pokojem se znovu ozval hlasitý výkřik a Sehun si okamžitě zakryl pusu dlaněmi. Poslední dobou, nebo spíš od té doby co jsem dneska vstal, mi přišel divnej. Nějak změnil tu vražednou masku a víc se směje. V mojí blízkosti se smál vždycky, ale takovým odlišným způsobem. Přišel mi směšný, ale teď…se nemůžu vynadívat na to, jak se červená. Chviličku jsem se v něm nehýbal a čekal, až si zvykne. Netrvalo dlouho a sám se začal pohybovat proti mému penisu. Zabořil jsem hlavu do polštáře vedle jeho hlavy a Sehun mě objal kolem krku. Tahle pozice se mi víc než líbila. Byla pohodlná a navíc mi Sehun sténal přímo do ucha. Volnou rukou jsem chytil jeho úd a začal ho zpracovávat v rytmu mích přírazů. Oba dva jsme vyvrcholili ve stejnou dobu. Vyklouzl jsem z něj a svalil se vedle něho na postel. Vydýchávali jsme právě prožitý orgasmus a nastalo to dokonalé ticho. Cítil jsem, že nebylo potřeba nic říkat, ale Sehun zřejmě ne.
"Ehm…já nejspíš půjdu dělat-" Začal větu, ale nedořekl její podstatnou část. Tu, co mě nejvíc zajímala.
"Co půjdeš dělat?" Podezíravě jsem na něj pohledl a on se mi na vteřinu podíval do očí.
"E…" Obrátil svůj pohled na strop.
"…něco…něco." Zvedl se a sbíral po zemi svoje oblečení. Otočil jsem se směrem ke zdi, abych nemusel sledovat, jak si znovu navléká oblečení, které jsem z něj před pár minutami pracně sundával. Slyšel jsem, že už otevřel dveře na chodbu.
"To, co se teď stalo…se nestalo." Ve dveřích ztuhl a já mohl slyšet náznak bolesti a pochopení v jeho hlase.
"Samozřejmě. Jak taky jinak." Potichu za sebou zavřel dveře a já z toho dlouhého přemýšlení usnul. Vzbudil jsem se asi tak ve dvě hodiny ráno…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veveračka Veveračka | Web | 28. září 2013 v 22:24 | Reagovat

Chudák Sehunnie~ ;( Yah, here comes the little devil:D Kdo bude další?:P

2 Bibi Bibi | E-mail | Web | 28. září 2013 v 22:26 | Reagovat

[1]: Há :D to by tě zajímalo co? Myslim, že už víš, ale stejně je to překvapení :D

3 TheKaju TheKaju | Web | 29. září 2013 v 9:20 | Reagovat

Hmmm....Luhan jako seme..! :3
To se mi líbí! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama