*spazz* *spazz* *spazz*

3. února 2014 v 10:23 | Bibi |  MV
Teď mě dobře poslouchejte. ._. Umírám. Vážně. ._. Né jen proto, že mám angínu, ale hlavně kvůli B.A.P :DD
Tenkrát jsem byla jakože nějak takhle : "O.M.F.G!! B.A.P!! Jáá je ták miluju! Ať už je to videoo!!" 24/7.
Jenže pak jsem na to z toho čekání nějak zapoměla a toho, že vyšel teaser sem si všimla až moc pozdě a dneska když jsem se vrátila od doktorky na mě z nenadání baflo upozornění, že TSE nahrálo nový video...S názvem....B.A.P - 1004 (Angel)!!! Myslela jsem, že snad skočim z okna, ale to nebudu rozebírat...to už tu jednou přece bylo :DD
Důležitý je, že video je na světě :DD Nevím jak dlouho, ale to je přece jedno :DD Já z něj mám ty nejlepší zážitky :DD Máme dost velkou televizi a tak jsem si ho tam okamžitě pustila a nemohla jsem skoro dýchat! (vůbec to nebylo proto, že nos mám ucpanej a zrovna jsem chytla záchvat kašle ._. vůůůbééc) Dost keců.


Osobně mě odrovnal Himchan. Tyhle vlasy mu bezpochyby děsně seknou a ta košile...je v ní tak strašně sexy! Jasně, Himchan je sexy pořád, ale tady sem si to odpustit nemohla. Je to vážně zajímavý klip a písnička má chytlavou melodii *spazz* Dneska jsem i usoudila, že podle mě je First Sensibility nejlepší comeback EVER! :D Podle vás možná ne, ale z mého pohledu je to dokonalý!! O.O Fakt, že jo :DD Dokonce jsem z toho víc (ale jenom o trošičku O.O) nadšená, než z comebacku Block B! A to už je u mě co říct :DD Taky mě zaujala ta část, jak tam Zelo a JongUp tančí :DD Koukala jsem na to jako "WTF?" :DD Vlastně celý ten tanec mi nejdřív přišel zvláštní, ale o nanosetinu vteřiny později mi přišel tak nehorázně cool! :D B.A.P jsou vážně Best Absolute Perfect! :3 Víc k tomu nemám co říct :3 Teda vlastně mám!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama