Hmmm...

10. března 2014 v 21:48 | Bibi |  Blah Blah
Jop. Už je mi to trapný ._.
Nechápu to. Co to se mnou je? Mám normálně depku! Jako fakt. To u mě není moc normální. Co budou dělat? CO JEN SAKRA BUDU DĚLAT?!
Fajn otázka Bibi ._.
Však já vím! :'3
A teď mi na ní odpověz, protože na to jsem se chtěla zeptat já tebe.
Cccc...já se ptala první a navíc, kdybych to věděla, tak se na to neptám, ne?!
Co já vím? Jsi celá taká divná...
Hmm...
Jop. Totálně mi hráblol ._. Vidíte to? Dokonce jsem místo hráblo napsala hráblol, ale nechám to tak, protože se mi to nechce opravovat ._. Moje hrablost* už dosáhla maxima. Dneska jsem stála uprostřed silnice a řvala, proč mě Minseok a Luhan nechali uprostřed ulice v Seoulu a já nevim, jak se dostat domů. ._. Taky jsem chtěla, aby mi lidi ze třídy napsali autogram na ruku. Hm. no nepovedlo se. Mám jen jeden :/ Taky jsem mávala z busu na kluka, kterýho nesnášim. Jako proč. Nemám páru. Tohle není můj styl. A ještě teď jsem fakt nasraná ._. Ani nevím proč. Ach ta puberta :D Debilní změny nálad :DD Jo a ještě jsem chtěla říct jednu věc. STÁLE NENÁVIDÍM SVĚT, ALE VÍC NENÁVIDÍM SVŮJ ŽIVOT!! ._.
Bye, bye^^

*Poznámka překladatele (ano, tento text nebyl původně česky, ale v zatím vám neznámém jazyce^^) : Hrablost - praštěnost, debilita, požkození myšlení, mentální porucha, nedostatek kyslíku a otupělost. Takže to neznamená, že je osoba hráblá jako šílená, ale je na dně, něco v sobě dusí a nebo popírá všem již známou pravdu.^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karis<333 Karis<333 | Web | 17. března 2014 v 15:50 | Reagovat

panebóóóóóóóóžééé:DDDD
neboj sééé to bude dobrýýýýý:DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama