Kingdoms

2. srpna 2014 v 21:16 | BibiTheDarkLord
LOOOOOOOOOL, What am I even trying to do? xDD
OK...Tahle 'povídka' je na přání mé nejnejmilejší kamarádky xDD Karis :DD Všechno jsem si to totálně vymyslela a psala jsem random věci, co mě napadli, takže to je trošku...divný :D
Karis my zadala:
Vhope
Skříň
Plyšáček (? byl to plyšáček, že jo? :D)
Podprsenka :D Na kterou jsem zapomněla a nic o ní tam není, sorry xD
:DDD No, celkem se mi to líbí, napsala jsem to teď asi za dvě hodiny :DD Nebo já nevim :DD Prostě na konci jsem už byla vyčerpaná :DD Takže ten konec..nic moc :DDD No pokouší se to být vtipný, ale je to spíš trapný :DDD A Karis promiň, smut tam je, ale no- uvidíš xD
Počet slov: 3656
Varování: No...15+ ? :DD Doporučuji to nečíst :DDD
Věnování: To je snad jasný, Karis :D


Před mnoha lety za devatero řekami a horou bylo jedno království. A v tom království žila jedna velice nadržená královská rodina. Ale nebyla to banda slizounů, to ne. Jenom si propojení dvou lidí uměli řádně užívat. V království žil král a královna a ti měli patnáct synů a jednu dceru. Není divu, že jich je tolik, když král je zásadně proti používání kondomů a královna odmítá brát prášky. Ano, v té době měli antikoncepci. Nejmladší ze všech jejich patnácti synů byl čtrnáctiletý Hoseok. Všichni jeho starší bratrové už dávno nežili v království, protože zvykem bylo, že v patnácti letech je rodiče pošlou do jiného království za jejich budoucími manželkami. Ovšem jeho sestra, které bylo osmnáct stále čekala, až jí král najde manžela, což se mu stále nedařilo.
Hoseok byl velice odvážný mladý princ a pořád se toulal po královském dvoře a chytal veverky. Když nějakou chytil, zavřel si jí do skříně a staral se o ní. Jenže většinou na ní princ zapomněl a veverka mu umřela. Nicméně ho to nikdy neodradilo od toho, aby si chytil další. Zrovna si jednu přinesl do své ložnice a chystal se jí zase zavřít, ale vyrušil ho jeho otec, slavný Heechul čtvrtý!
"Synu, musíme hodit řeč. Nech tu nebohou veverku jít, posaď svůj velkej zadek na postel a poslouchej, co ti říkám." Hoseok tak udělal a čekal na svého otce, až si přitáhne židli k posteli. "Ty víš, že už za pár dní ti bude patnáct let. Doufám, že víš, co to znamená." "Znamená to, že mě s mámou pošlete někam do nějaký prdele za nějakou ne-až-tak-sexy-princezničkou, já se s ní budu muset vyspat a vy mě pak donutíte si jí vzít a vládnout království, zatímco budeme mít dvaatřicet identickejch dětí a moje 'milovaná manželka' se stane hysterická stará babka, co na mě bude pořád řvát." Zavládlo trapné ticho. Heechul se na své židli malinko zavrtěl a to ticho asi po minutě přerušil.
"No, vlastně jo.." Hoseok se povalil na postel. "Ale neboj, synu! Tvoje manželka nebude nějaká hnusná kráva, našel jsem ti bezva partii. V království u moře mají jen jednu dceru a ta bude tvoje žena a to znamená, že budeš král jako tvůj dokonalý otec!" Heechul nadšeně poskočil a hodil velice královskou držku na ten fešnej kobereček, který Hoseok dostal minulou zimu k narozeninám. Ovšem hned se zvedl a trapně si odkašlal. "Ehm…jo, tohle nikomu neříkej. Mysleli by si, že jsem blázen." Černovlasý princ se zvedl a hodil po svém otci pohled typu are-you-fucking-kidding-me.
Jako kdyby si to tady ještě někdo nemyslel..
"Bezva partii říkáš? A co když se jí nebudu líbit? Co když si mě nebude chtít vzít?" Hoseok si prohrábl vlasy a znovu zabořil hlavu do své nadýchané přikrývky.
"Tak o tohle bych se nebál, prý po tobě touží už od svých tří let. Zaskočilo mě to, nevěděl jsem, že jsme tak slavní po celým světě. Chápeš?! Znají nás i u moře!" Heechul začal vřískat jako malá holka a kopat nohama do všeho kolem.
"Jasně, že nás znají. Polovina králů na světě jsou tví synové nebo vnoučata…A nekopej mi do dinosaura." Hoseok vstal, popadl dinosaura a otevřel dveře ven. "Padej!" "Tak promiň," řekl Heechul a opustil místnost se svěšenými rameny.
18.února
Nadešel den Hoseokových narozenin a společně s ním i den, kdy nadobro opustí svojí rodnou zemi. Hoseok a jeho rodiče seděli u velikého jídelního stolu a kolem nich se hromadilo služebnictvo. Bylo něco kolem dvanácté hodiny a nastal čas, kdy královská rodina obvykle večeří, jenže tentokrát to byl čas na oslavu patnáctých narozenin nejmladšího královského syna. Stůl byl přeplněný jídlem a po stěnách byly poházené různé barevné ozdoby. Hoseoka posadili do čela stolu, naproti králi. Jeho matka, Siwonka, seděla po králově pravici.
"Kde je tvoje sestra, synáčku?" Siwonka si nabrala hromadu brambor a ani se na svého syna nepodívala. "Nemám ponětí, ta blbka mě nezajímá," odpověděl jí klidně Hoseok. Nesnášel svou sestru stejně tak, jako polovina světa. Nikdo si jí nechce vzít a on to naprosto chápe a podporuje.
"Takhle o své sestře nemluv." Hoseok by se se svou matkou začal hádat, ale Heechul je přerušil. "Ale no tak, zlato. Vždyť ty víš, že naše dcera je blbka." Siwonka obdařila svého manžela vyčítavým pohledem a strčila si jednu velkou bramboru do pusy. "Ještě ty začínej. Krystal je krásná mladá dáma." "Ale je blbá jako poleno. A navíc! Tím chceš jako říct, že dámy skáčou z mostu do jezera, protože si myslí, že umí lítat?" Hoseok a Heechul vybouchli smíchy a Siwonka si jich nevšímala. Prostě si nabrala ještě víc brambor, ale tentokrát si k nim dala i okurku.
Po obědě, když si rozbalil všechny dárky, se teď už patnáctiletý princ vracel do své ložnice a všechny ty ponožky, spodky a porno časopisy, které dostal si nesl s sebou. Všechny ty věci chtěl hodit do skříně, ale když jí otevřel, skočila na něj jeho starší sestra Krystal a povalila ho na zem.
"K-Krystal! Du-Dusí-m se!" Když z něj jeho sestra vstala, cítil úlevu, jako kdyby se z něj zvedla nějaká smradlavá dinosauřice s chlupama i na očních bulvách.
No...zase tak daleko od tý dinosauřice nemá...
"Brácho! Díky, žes mě pustil ven! Nemohla jsem se od tamtud dostat!" Hoseok se neohrabaně zvedl a uklidil všechny své dárky do skříně. "Co jsi tam vůbec dělala?" "Kde?" "V mojí skříni," řekl Hoseok. "A proč jsi nebyla na mojí oslavě? Je mi patnáct, dneska odjíždím a ty jsi nepřišla." Ne, že by mu to vadilo, ale nikdy neuškodí si do ní trochu rejpnout. "Byla jsem u zdejší kořenářky. Ptala jsem se jí na kouzlo, který mi obarví vlasy na růžovo." Krystal si sedla na Hoseokovu postel a začala si cuchat vlasy. "A co ti řekla?" Krystal hlasitě vydechla a zírala do země. "Že není žádná čarodějnice a ať si trhnu nohou." Hoseok v záchvatu smíchu spadl do křesla u postele.
"A co že jsi to dělala u mě ve skříni?"
"Hledala jsem veverku, vždycky tam nějakou máš. A navíc, jsem tě viděla jí předevčírem chytat."
"A proč jsi hledala veverku? Mimochodem, táta mě donutil jí pustit, než umře."
"V knihovně jsem našla čarodějnou knihu a tak jsem si jí četla a našla jsem tam jedno kouzlo. Chtěla jsem ho zkusit, ale potřebovala jsem chlup z veverčího zadku." Hoseok znovu vyprskl smíchy. Vzal Krystal za ruku, dovedl jí ke dveřím, otevřel je a stále s úsměvem vykopl zmatenou Krystal z pokoje ven.
"Já vždycky říkal, že je to blbka."
--
Ještě ten den, pár hodin po oslavě se shromáždilo všechno služebnictvo a královská rodina před hlavní bránou do hradu. Přišli dát sbohem jednomu z nejhodnějších členů královské rodiny.
Hoseok nasedl na svého koně Terryho a zamával svým rodičům. Nepotřeboval se s nimi nějak zvlášť loučit, pochyboval, že mu budou vůbec chybět.
Siwonka se rozhlédla. "Kde ta holka zase je?" "Kašli na ní. Však ona si ani nevšimne, že tu Hoseok není." "Proč by si nevšimla, že tu její bratr už není?" "Protože je blbá." Královští rodiče zamávali na svého synáčka a mile se usmívali.
Bože, máma se směje. Ať už jsem pryč.
A tak Hoseok bez otočení vyrazil na dlouhou cestu do království u moře následován svým věrným služebníkem Seokjinem, který se o něj už od malička staral a který se má v budoucnu stát jeho rádcem, až bude Hoseok korunován na vládce země u moře, jejíž jméno už jsem zapomněla.
--
Cesta byla dlouhá a únavná, ale za tři dny Hoseok a Seokjin konečně dorazili do království u moře. Byli asi patnáct kilometrů na hranicemi a Seokjin ještě celou dobu nepromluvil. To bylo divné, protože už od malička stále kecá a kecá. I když by měl zachovat úctu ke královské rodině, nedělá to, má pořádně prořízlou pusu a je velice upřímný.
"Hey Jine! Už tam skoro budeme! A věděl jsi, že hrad je přímo u moře, takže budeme mít skvělěj výhled a do přístavu je to jen pár kroků!" Hoseok se ohlížel na pomalu řídnoucí les, kterým právě projížděli a ani si nevšiml Seokjinova divného chování.
"Hned jak budu moct, půjdu k moři! Myslíš, že tam žijí mořské panny? Četl jsem o tom knížku! Jmenovalo se to…oh, už si moc nevzpomínám, ale myslím, že to bylo něco jako Malý…mořský Minsook? Né, Minseok! Byl to Malý mořský Minseok! Boží knížka. Je totálně krutá.Ten kluk normálně-Jine? Posloucháš mě vůbec?" Hoseok se nakonec odmlčel, když nedostal od svého společníka žádnou odpověď.
--
Hned jak Hoseok spatřil nejvyšší hradní věž, začal neuvěřitelně hulákat. Netrvalo dlouho a dorazili k hradní bráně. Hrad to byl opravdu veliký, větší než ten v zemi za devatero řekami a horou, kde bydlel Hoseok a jeho rodina. Hradní stráže je pustili dovnitř a ostatní služebníci se postarali o jejich věci. Hoseok začal mít trochu strach. Byl nervózní ze zdejšího krále. Obával se, že bude přísný, nebo něco podobně hrozného. Sluha je ohlásil v hlavní síni, ve které na ně už čekala královská rodina.
Hoseok si to nakráčel před trůn, ve kterém si válel zadek zdejší král. Uklonil se a Seokjin udělal to samé. Král jen pohodil hlavou na pozdrav.
"Zdravím vás, pane králi. Jsem Jung Hoseok z království za devatero řekami a horou a tohle je můj společník a věrný přítel Kim Seokjin." Král si hrdě opřel o svůj trůn a zíral na Seokjina.
"Jsi mi nějak povědomý, neznáme se?"
"Myslím, že ne, pane. Nikdy jsem tu nebyl."
"No dobrá. A ty mladíku, na patnáctiletýho syna toho kokota Heechula jsi celkem zdvořilý a pohledný. Rád tě poznávám. Mé jméno je Daehyun. A tohle je můj manžel, Baekhyun." Mladík stojící vedle trůnu poklonil hlavou.
"Takže, po té dlouhé cestě jste určitě unaveni, že? Služebnictvo vás dovede do vašich komnat."
"Děkuji pane," poděkoval Hoseok.
"Jistě se také těšíš, až poznáš mou milou dceru, Taehyun. Ta bohužel odjela na výlet k moři a vrátí se až zítra ráno." Baekhyun chytl krále za ruku. "Dae, neměli bychom uspořádat oslavu jejího návratu? Bude to mít jako překvapení!"
Daehyun hodil pohledem na Hoseoka. "Tak dobře, ale já nic zařizovat nebudu. Víš, že to nesnáším."
"Neboj lásko, všechno zařídím!" Baekhyun vyběhl ze sálu a v místnosti se rozlehlo hrobové ticho. Hoseok zíral na Daehyuna a Daehyun zíral na Hoseoka.
"Takže…dobře se vyspěte, mládenci. Uvidíme se zítra."
"Ano pane." Hoseok a Seokjin se ještě jednou uklonili a nechali se zavést sluhou do jejich pokojů.
WOW! Nikdo mi neřekl, že zdejší král je gay! Huuustýýý! A jak mohli mít dceru, když jsou oba chlapy? No, zítra se jí zeptám.
Hoseok tu noc spal jako dudek. Byl hrozně unavený a ve spánku se ani nepohnul.
--
"Hoseok. Jung Hoseok.."
..
"Hoseok!"
..
"Hobi!"
Černovlasý princ se otočil a spatřil osobu která ho volala. Dlouhé zrzavé vlasy, krásné tmavé oči, hedvábné šaty a vznášela se jako letní vánek. Neměla boty a její bosé nohy nádherně klouzaly po měsíčním světle, na kterém tančila. Byla vysoká, ale působila drobně a křehce. Její bílá kůže zářila do tmavého lesa, ve kterém se nacházeli. Byla jako anděl. Roztomilá a neuvěřitelně krásná. Štíhlá a Hoseok by vsadil vlastní sestru na to, že je lehká jako pírko. Usmála se na něj a odhalila svoje zářivé zuby.
"Kdo jsi?"
"Ráda tě vidím Hoseoku. Mé jméno je-"
Hoseok se vzbudil do horkého rána. Bolela ho hlava a necítil nohy. To by stačilo k tomu, aby měl špatnou náladu a teď je ještě naštvaný, že neví její jméno. Zavřel oči a představil si jí. Byla nádherná. Ze snění ho probralo zaklepání na dveře.
"Pane! Můžu vstoupit?" Hoseok si povzdechl a naštvaně se sebe zkopal peřinu.
"Pojď dál, Jine!" Do pokoje vkročil Seokjin a nesl velkého plyšového dinosaura.
"Hofale! Tak jsi mi chyběl!" Hoseok vyskočil na nohy a pevně objal svého obrovského milého dinosaura.
"Pane, princezna už přijela, očekávají vás ve velkém sále." Hoseok se začal oblékat.
"Hele Jine, poslouchej. Poslední dobou se chováš divně. Niky jsi se mnou nemluvil tak formálně. Uvolni se. Známe se už dlouho."
"Jak myslíš." A s tím Seokjin odešel. Hoseok nad ním nevěřícně zakroutil hlavou a pak si to namířil rovnou do velkého sálu.
--
Oslava byla v plném proudu. Všude spoustu jídla, pití a lidí. Hoseok seděl s králem a…králem u stolu a společně čekali, až vejde jejich milovaná dcera.
"Pane! Princezna je tady."
"Pusťte jí dovnitř." Sluha se uklonil a dal pokyn strážím, aby otevřeli dveře. Oslava najednou utichla a všichni pozorovali královskou dceru. Měla na sobě černé kožené kalhoty, tmavě zelené vysoké boty a černou košili. Dlouhé zrzavé vlasy svázané do copu, který jí volně vysel přes rameno. Rozhodně nevypadala jako jediná dcera tak bohatého a velkého království, ale byla krásná.
Hoseokovi se zatemnilo před očima.
Tahle holka z mého snu že po mě touží už od tří let? Wow. Jsem borec.
"Taehyun, dcerko, tohle je Hoseok. Tvůj-"
"Já vím, kdo to je, otče." Taehyun zírala na Hoseoka. Hoseok se rozhodl, že si jí pořádně prohlédne. Měla velkou hlavu a obdélníkový úsměv. Tmavě hnědé oči a…celkem svaly. Taky neměla skoro žádný zadek nebo boky. Taky ňadra jí scházela. Hoseok začal mít podezření, že je zaostalá.
Doufám, že je aspoň chytrá.
"Fajn, tedy. Tahle oslava je pro tebe, připoj se," řekl Baekhyun. "Nemám zájem, Baekhyune." Taehyun se otočila a odešla stejně tak, jako přišla.
Hmm…má celkem hlubokej hlas.
Hoseok se rozhodl, že to teď nebude řešit a užije si oslavu.
--
Už to byli přibližně dva týdny, co Hoseok a Seokjin přijeli do království. Celkem se tam už zabydleli, ale Hoseokovi pořád vrtala hlavou princezna. Už dlouho jí nikde nezahlédl. Bylo mu to divné.
Najdu jí. Musí být tady na hradě.
"Hey Jine! Kde má princezna ložnici?"
"Jdeš na to teda rychle."
"Nech toho, jenom se jí potřebuju na něco zeptat."
"V tý vysoký věži, jak si na ní řval, když jsme sem jeli."
"Díky."
--
Hoseok zaklepal na dveře. Nikdo se neozval.
Bože proč klepu? Jsem syn Heechula čtvrtého a jsem boží.
A tak prostě rozrazil dveře a nakráčel si to dovnitř. To, co viděl, nebylo ovšem něco, co čekal. Pokoj byl malý, postel neustlaná a všude po zemi se válelo špinavé oblečení. Dveře do skříně byly otevřené a v celé místnosti to nehorázně smrdělo. Hoseok za sebou zavřel dveře, a chtěl se po pokoji víc rozhlédnou, ale zaslechl kroky na schodech a začal panikařit. Kdyby ho tady někdo, nedej bože princezna, našel, nebylo by to zrovna nejlepší pro jeho reputaci. A tak se urychleně schoval do skříně.
Dveře do pokoje se otevřeli a Hoseok zadržel dech. Tohle nebyla zrovna jedna z nejvoňavějších míst v princeznině pokoji. Ozvalo se pár povzdechnutí a šramotu a najednou se dveře do skříně prudce otevřeli a Hoseokovi se naskytl pohled na nahou hruď princezny. Ale to, na co se koukal, nebyla ženská hruď. Zvedl oči a viděl vyděšený princeznin, teda princův vyděšený obličej. Zírali chvíli na sebe a až po chvíli se Hoseok odvážil promluvit.
"LOL."
A zase ticho. Ovšem ne na dlouho. Taehyun ho vytáhl hrubě ze své skříně a povalil ho na postel.
"Co tu doprdele děláš?!" Taehyun si rychle oblékl tričko a zíral na Hoseoka, který ležel na jeho posteli.
"No,…šel jsem za tebou, ale slyšel jsem kroky a-"
"A vlezl jsi mi do skříně? WTF?! Teď je všechno v háji! A to díky tobě! Kreténe." Hoseok se zvedl, ale Taehyun ho znovu strčil na postel. Byl kupodivu silnější.
"Víš, co tohle znamená?"
"Že si musím vědomě vzít kluka? Jo a! Slyšel jsem, že po mě toužíš už od svých tří let." Taehyun se malinko uklidnil a pokývl hlavou na souhlas.
"Mimochodem, je tvoje pravý jméno Taehyun?" Další přikývnutí. "No, vlastně se jmenuju Taehyung." Zrzavý chlapec se posadil vedle Hoseoka na postel.
"Ty vlasy byli paruka?" "Příčesek." Znovu nastalo ticho. Oba chlapci zmatení.
"A…jsi opravdu syn Daehyuna a Baekhyuna?" Taehyung byl chvíli ticho a pak promluvil. "Ne. Ani jednoho z nich. Oni ani nevědí, že jsem kluk. A gay." Hoseok byl na chvíli ticho. Taehyung pokračoval. "Moje máma byla chudá a její manžel jí opustil. Oni jsou adoptivní rodiče. Koupili jsi mě, ale chtěli dceru a tak mě moje máma, která byla zaměstnaná jako moje chůva převlíkala za holku. Jinak bychom umřeli hlady. Nikomu to nesmíš říct. Byl jsem tak moc nervózní, že můj příští manžel bude…homofob, nebo tak něco. To ty nejseš, že ne?" Hoseok se na něj podíval. Taehyung na něj nasadil svoje psí oči a totálně to fungovalo.
"Myslím, že ne."
--
Po téhle události chodil každý den Hoseok k Taehyungovi do věže. Vlastně se mu Taehyung začal líbit, ale když byl převlečený za holku, přišlo mu to směšné. Ovšem nikomu nic neřekl.
Na hradě už byli celé tři roky a nastal čas na jejich svatbu. Vycházeli spolu dobře, ale nikdy se o té svatbě nebavili, bylo by to divné. A hlavně trapné.
Byl tři dny před svatbou. Hoseok v Taehyungově pokoji. Oba seděli a zírali z okna. Z takové výšky měli nádherný výhled na moře. Taehyung se zamilovaně usmíval a vystrčil ruku z okna, aby mu jí ovál příjemný letní vánek. Hoseok ho sledoval s úsměvem na tváři.
"Tae…"
"Hm?"
"Miluju tě." Čas se na chvíli zastavil pro oba dva. Ovšem jen na chvíli.
"COŽE?!" Taehyung stáhl ruku k tělu a vytřeštil oči na Hoseoka, který na něj zíral.
Co jsem to kurva řekl?!
"Miluju tě."
Proč to pořád říkám?!
Taehyung na něj jenom tupě zíral a nemohl se pořádně nadechnout.
"Řekni to znova." Hoseok věděl, že ho Taehyung má rád. Bylo to na něm vidět.
"Miluju tě."
O.M.G.
Taehyung se usmál a nadšeně Hoseoka objal.
"Hiii!!"
"Přestaň mi vřeštět do ucha a pusť mě."
Fajn, ještě to můžeš napravit, nic se nestalo.
"Teda chtěl jsem říct…Miluju tě- teda-"
FUCK LOGIC.
--
Svatba proběhla naprosto obvyklým způsobem. Ani to nestojí za zmínku. Po samotném obřadu následovala hostina a nakonec byli Hoseok a Taehyung donuceni strávit spolu noc. Pro Taehyunga to nejlepší, co ho potkalo, pro Hoseoka noční můra. Byl tak nervózní, že skoro nedokázal mluvit.
Seděli na posteli a zírali do země nebo na strop, jenom ne na toho druhého.
"Takže…"
"Takže…"
Hodili po sobě divným pohledem.
"JSEM NAHOŘE!", vykřikli naráz.
"Ehm…" Taehyung začal, ale Hoseok ho přerušil.
"Ty jsi oficiálně holka, takže to máš blbý, zlato."
"A-ale!"
"Hm..? Máš něco proti?"
"Ne.."
"Hodnej kluk…" Hoseok ho něžně políbil na rty. Nebylo to poprvé, co se líbali. Někdy došli i dál, ale nikdy ne tak daleko, jako hodlají dnes. Taehyung si lehl na postel a přitáhl si Hoseoka blíž k sobě, bez toho, aby přerušil polibek. Když se potřebovali oba nadechnout, odtrhli se od sebe. Hoseok se natiskl na Taehyunga pod sebou a políbil ho na krk.
"Dneska si to užiješ.."
"Já vždycky…" Oba se pousmáli a Hoseok ho znovu políbil. Taehyung zabloudil rukama pod Hoseokovo tričko. Cítil pod prsty jeho krásně vypracované svaly a hebkou kůži. Přejížděl mu po zádech a druhou rukou ho chytil za krk. Hoseok se taky nedržel zpátky. Sundal Taehyungovi tričko a potom si sundal i to svoje. Věnoval Taemu krátkou pusu na rty a začal své rty směřovat dolů. Označkoval si Taehyunga na krku a dál ho zasypával polibky po celém těle. Taehyung hodil hlavou dozadu, když se Hoseok přicucl na jednu z jeho bradavek. Hoseok obě z nich obdařil řádnou péčí a pokračoval dál na cestě k pokladu. Taehyung mu zaryl nehty do zad.Hoseok mu pomocí úst rozepnul knoflík u kalhot. Taehyung měl na sobě kalhoty, protože trval na tom, aby se po obřadu směl jít převléct. Nehodlal mít ty odporný šaty na sobě déle jak dvě hodiny. Hoseok mu následně sundal i spodní prádlo a naskytl se mu pohled na Taeho kamaráda, který už stál v pozoru. Hoseokovi už byly kalhoty taky těsné a tak si je rychle sundal i se spodkami.
Věnoval Taehyungovi další z jeho totálně úžasných polibků. Hoseok uměl neuvěřitelně dobře líbat. Teda aspoň podle Taehyunga ano. A podle mě taky. Teda, ehm ne, že bych se s ním…no-zpět k tématu. Taehyung přejel dlaněmi po Hoseokovi nahé hrudi. Prohnul se v zádech, když Hoseok pevně stiskl jeho penis. Začal něžně a pomalu pumpovat a naklonil se tak, aby mu Taehyung sténal přímo do ucha.
Po chvíli se Hoseok ztratil v myšlenkách. Slyšel, jak mu Taehyung něco říká, ale nerozuměl mu. Potom ho někdo povalil na záda a to bylo vše, co si z té noci pamatoval.
--
Probudil se v Taehyungově posteli. Mladší chlapec byl schoulený vedle něj. Byl bílý den, Hoseok to odhadoval asi na tři hodiny odpoledne a Taehyung nebyl převlečený za holku. Klidně vedle něj spal a jednou rukou ho objímal. Opatrně se snažil vstát, ale Taehyung byl moc težký a on postrádal sílu.
"Jsi vzhůru?" Taehyung si promnul oči a pomalu si sedl na postel. Chvíli zíral na Hoseoka, jak tam leží a zírá na něj. A pak mu to došlo.
"Jsi vzhůru!"
"Ehm…jo. Ty jsi kluk."
"Hehe…Konečně si se probral!" Taehyung ho pevně objal a nedočkavě políbil na rty. Po chvíli se od něj odtrhl a zíral mu do očí. "Konečně…"
"Co se stalo? Jak konečně? Jak dlouho jsem spal?" Tae se zamračil.
"Nevím, co se stalo. Omdlel jsi nebo tak něco, už je to týden."
"Aha. Něco novýho?" Hoseok se zvedl do sedu a všiml si, že Taehyung má uklizený pokoj a nikde ani známka po holčičím oblečení. Taehyung se na něj usmíval jako sluníčko na hnoji. "Jop. Přiznal jsem se, že jsem kluk. Vzali to fajn. Teda…řvali na mě, ale to je cajk." Znovu políbil svého manžela.
"Měl jsi počkat, až se probudím!"
"Promiň…Jsem rád, že jsi zpátky! Fakt, že jo!" Taehyung vstal z postele a začal řvát z okna. Hoseok ho jenom sledoval a tlemil se mu.
"Hey, tae. Tu noc jak jsem omdlel…bo co se to se mnou vlastně stalo…něco jsme nedokončili, hm?" Taehyung se otočil a zíral na něj. Pak přikývl.
"Pojď sem…" Taehyung šel. Hoseok si ho posadil na klín. Ruce mu sklouzli na Taeho zadek. Zírali si do očí a po chvíli se Taehyung sklonil a políbil Hoseoka na rty.
"Teď ne…počkej pár dní, aby ses uzdravil, ju?" Hoseok ho znovu políbil a pak souhlasil. Moc rád by totiž zjistil, co se mu stalo. A doufal, že se mu to už nikdy nestane znova…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | Web | 3. srpna 2014 v 19:12 | Reagovat

Boží boží boží ^^ daal daaal něco viic ^^ plosim máš mě ráda? Tak nápiš pokráčko :"D kujiiiiii :Dp

2 Bibi Bibi | Web | 9. srpna 2014 v 20:04 | Reagovat

[1]: :DDD Nevim, nevim :DDDD Podle toho, jak se mi bude chtít :DDDD A jestli mi dáš keksíček tak se budu snažit :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama