HOW HOSEOK LIVED HIS LIVE by Bibi

21. září 2014 v 18:39 | BibiTheDarkLord
hehe...:D *nosebleed* mám tak smut myšlenky :DDD a všechno mi přijde cute a všude jsou jednorožci a růžová a srdíčka a duhy aaaaaaa lízátka a čokoláda a krásný nebe :3333 Mám na sebe podezření, že jsem zhulená xDDD Ale to je nepravděpodobnééé xDD i am in looooveee :333 jak se mi to povedloo? xDD sama nevim xDD myslim, že jsem si takhle mírumilovně jednou šla po ulici a špatně jsem si stoupla a podemnou najednou byla díra hluboká jak svině a znenadání jsem do ní spadla :DDD a tam dole bylo peklo. :DD a tak jsem v pekle, ale líbí se mi tu a ostatní lidi tomu asi řákají láska no, každej má jinej názor xD jinak! :DDD toto je opět povídka věnovaná Karis :DDD a za její nádhernou objednávku (kterou prostě nedokážu sepsat do jednoho debilního dílu) si zaslouží chapterrrrr xDD a taky se mi nechtělo přemýšlet a tenhle kousek mi v compu hnil už dost dlouho xDD takže tohle je jakože jenom úvod, ok? :D


Na tenhle den Hoseok čekal celých pět let. Tenhle den pro něj byl ten nejlepší den ze všech jeho dnů. Tenhle den, okamžik, to bylo to jediné, na co dokázal posledních pár měsíců myslet. Čím víc se ten den blížil, tím více nocí Hoseok strávil zíráním do stropu. Několik dní nespal, jenom proto, že se nesmírně těšil na svobodu. Nemohl to už dál snášet. Být pořád opatrný, zavřený v jedné místnoti a být trestaný za něco, co neprovedl. Bylo to drsné, ale pět let uplynulo a on se už brzy dostane ven…Konečně uvidí svého bratra a konečně najde svobodu, kterou si vždy tak moc přál.A taky nebude už nikdy muset jíst to odporné, jestli se tomu tak dá říkat, jídlo.

Ale teď vážně. Ne, není ve vězení, jste padlí na hlavu?!

Takže aby v tom nebyl zmatek, uvedu vás do děje. Pozorně poslouchejte…čtěte, no prostě pozorně dávejte pozor. Hoseok žije v obrovitém domě, plném sluhů a otravných sester, sem tam zahlédne i rodiče. Tak proč je zavřený pořád v jedné místnosti? Na to mám jednoduchou odpověď. Všechny je nesnáší. Jediný, koho má rád je jeho o pět let starší bratr, který odletěl v osmnácti letech do ameriky. A teď je čas na Hoseoka, aby šel v jeho stopách stejně tak, jako to dělal už od malička a odletěl za ním. Všechno měl zařízeno, leteky zarezervované, kufry zbalené, ale jediné, co mu bránilo v odletu byl čas. Rodiče mu povolí odlet až po jeho osmnáctých narozeninách. Ty se už nenávratně blíží. Však víte, jak čas letí. V tomhle případě spíš běží. Nebo taky jde. No, spíš to vypadá, jako by si po cestě zlomil obě nohy nebo na čem se to vlastně pohybuje a teď se plazí někde z příkopu.


Už zbývalo pouze pár hodin do jeho oficiálních narozenin. Já vím, zní to divně, ale tím slovem oficiální myslím jeho oslavu. Matka mu vždycky nějakou pořádá, i když o ní nestojí vůbec nebo ani trochu plus nutkání vraždit při pohledu na dort s nápisem "našemu malému chlapečkovi je zase o rok víc!".

Po velice dlouhém rozhovoru s Hoseokem, díky kterému mám možnost tenhle příběh psát, jsem se rozhodla, že vás s dějem té oslavy nebudu zbytečně zatěžovat a přesuneme se rovnou k jeho odletu.

Nacházíme se na letišti v Soulu. Hoseok líně seděl na lavičce a čekal, až budou pouštět do letadla. Svůj pečtivě zbalený kufr mu ležel u nohou a do sluchátek mu hrál hiphop. Na první pohled nevypadal jako někdo, s kým byste se chtěli potkat někde večer na ulici. Oblečen v černé mikině s nápisem BULLSHITS, volných černých kalhotách a na hlavě měl naraženou černou kšiltovku. Ani jeho výraz nebyl zrovna příjemný. Tvářil se jakoby měl neukojitelnou potřebu vraždit. Proč to všechno říkám? No, ani jedna z těhlech věcí není důležitá. Protože v jeho hlavě se odehrávalo hotové drama. Představoval si, jak zvoní na domoví zvonek obrovskéh domu a dveře mu otevře jeho bratr, Seokjin. Pozve ho dovnitř a budou spolu šťastně žít. Byl tak šťastný, že se z toho ani smát nemohl. Protože i když se tak moc těšil, zároveň se hodně bál. Je to poprvé, co letí letadlem a ještě k tomu tak daleko. A co když nenajde Seokjinův dům? Co když ho někdo unese? Co když ho na ulici přepadne nějaký gang? Co když ho o všechno okradou? A co by bylo nejhorší…Co když v americe potká svojí babičku?!

Konečně se ozvala výzva pro cetujjící a Hoseok urychleně popadl svůj kufr a rozběhl se směrem k východu…

|NEXT
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lai Lai | 19. února 2015 v 21:39 | Reagovat

Babičku? Babičku?....proč právě babičku...O.o super povídka....len tak dále...XD :)

2 BibiTheDarkLord BibiTheDarkLord | Web | 21. února 2015 v 15:32 | Reagovat

[1]: Hele...víš, že ani nevím :D Jinak díky, cením si tvého komentáře :33

3 Kaspi Kaspi | Web | 15. března 2015 v 18:13 | Reagovat

Ta babička je super :D pane bože xDD

4 BibiTheDarkLord BibiTheDarkLord | 28. dubna 2015 v 19:04 | Reagovat

[3]: Thank you!! :D  Taky mi připadá super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama