Srpen 2015

I hope you see

20. srpna 2015 v 22:49 | BibiTheDarkLord
Yup, jsem tu zase. Už zase prudím. To je hrozný se mnou už...

He, krátká povídka na destiel, bECAUSE I CAN AND I WILL
Dneska jsem se vrátila z dovolený a za ty čtyři dny jsem napsala jen tohle. A to jen proto, že mi bylo blbě a celej den jsem se válela v pokoji a jelikož tam nebyla žádná wifi, musela jsem něco napsat, jinak bych umřela nudou...nebo možná bych se ublila k smrti, ale na to nechci myslet, protože to je mega nechutný. Napsala jsem to anglicky protože to v češtině zní tak...tak...nevím to slovo, ale to je fuk, prostě žer internete a neboj se to za pár let použít na moje zesměšnění.

pairing: DESTIEL (Dean/Castiel)
počet slov: 686


Whiskey

14. srpna 2015 v 13:16 | BibiTheDarkLord
Konečně jsme s Karis taky něco dopsaly...je to s náma hrozný :D Vždycky něco začneme a nakonec se na to vykašleme...Ale tentokrát ne! :D Tentokrát jsme to zvládly :D Oh, jsme na nás velice hrdá :DDD Neměli jsme to vůbec naplánovaný, jen jsme psaly...a psaly...a psaly. Moc jsme toho ale nenapsaly :DDD Na to, jak dlouho nám to trvalo je to celek krátký. (No, nevím, co si o tom myslí Karis, ale podle mě jo.) Já jsem kurzívou a Karis normálně :) Enjoy.

počet slov: 1505
pairing: VHOPE (J-Hope/V)


Out of ordinary

14. srpna 2015 v 3:43 | BibiTheDarkLord
Hola, bitches! :D
Nevěděla jsem, jak to pojmenovat, protože je to krátký a nic moc se tam nestalo. Nic názvuhodného. (Jojo, Bibi. Klidně si dál vymýšlej svoje vlastní slova, to je v pohodě.) No tak tohle je další text založený na takový tý appce 'Writing Prompts'. Jop, je půl čtvrtý ráno a já píšu tohle. Mám úžasnej život, o tom se budu hádat.
Okey, peace out, bitches! ;]

Writing Prompt no. 2

"You are walking home from work when something hits you from behind."

Počet slov: 829

Emoce a jiné nesmysly

10. srpna 2015 v 0:26 | BibiTheDarkLord
Další téma týdne, které mě zaujalo natolik, abych fakt něco napsala.

Emoce a jiné nesmysly je fakt výstižný k mojí situaci teď. A k mnoha jiným situacím jiných lidí. Emoce je totiž dost obecný pojmenování. Vlastně...někdy jsem četla, že všechny emoce jsou založeny na tom samém. Jakože všechny emoce cítíme stejně. No já ale nezjistím, jestli to je pravda nebo ne, protože až do teď jsem nikdy nic pořádně necítila. A až do teď mi bylo dobře. K čemu jsou sakra emoce? A nechoďte na mě s tím debilním 'bez nich by byl život nuda', protože nesnášim když má někdo pravdu a já ne. Můj život by byl super i bez emocí. Proč si vlastně se svým životem nemůžu dělat co chci? Proč mě společnost nutí vyrůst, pracovat, učit se...Proč vlastně nemůžu prostě existovat? Žít v lese, spát zahrabaná v hlíně jako divoký prase a živit se kořínkama a bobulema nebo tak něco? A třeba spát celej den? To mě štve. Možná bych umřela brzo, ale třeba bych byla šťastnější. A třeba taky ne no...Ale kdybych neměla ty debilní emoce, bylo by mi to jedno, ne? Tak si je, bože, (uuuu, jsem ateista, ale nevadí) vem pěkně zpátky a strč si je někam.

P.S.: Klidně mě ukamenujte jestli vám to udělá líp

Byla to má chyba

9. srpna 2015 v 4:16 | BibiTheDarkLord
Woohooo, nakonec jsem přeci jen něco pojmenovala česky...fakt dlouho mi trvalo než jsem do toho okýnka pro nadpis něco napsala. Ugh!! Můj mozek mě zrazuje. No nic. Tohle je povídka, která jeee...ze světa SUPERNATURAL. Však víte...česky je to Lovci duchů (ha! já říkala, že český názvy jsou trapný a hle! Zde je důkaz) Můj kocour tady právě neobyčejně divoce loví můry. Tý vado, to jsou výkony, Majký, dobrá práce. Ty vado já jsem divná. To bude nedostatkem lidské společnosti a spánku. Lol, je třičtvrtě na čtyři a já právě dopsala divnej kus text (nechce se mi to nazívat povídka), kterej se zaměřuje na gay anděla a bi skoro-čtyřicátníka (kolik mu má vlastně teď být?) No a jestli si to chcete přečíst tak lituju, ale jestli nekoukáte na seriál, něco tam nebude dávat smysl, ale myslím, že jsem hezky vynechala slova jako 'satan', 'peklo', 'mučení', 'bůh', 'trenchcoat (:D)', 'apokalypsa' ....:D Takže i když tu show neznáte, přečíst si to v klidu můžete. Okay, baiiiiiiiiiii!

počet slov: 892
pairing: DESTIEL (Dean/Castiel)
věnování: ONISION, BITCH (protože je stejně taková fangirl...fanboy? na destiel jako já) a jelikož on si to nepřečte protože česky neumí....je to pro měěěěěě, woho! Nebo pro tebe ty neznámý člověku co to čteš, jestli chceš.

SUPERNATURAL ~ Stories

9. srpna 2015 v 4:13 | BibiTheDarkLord

Zleva postavy: Sam (Fucking) Winchester, Dean Winchester, Castiel (Jimmy Novak :3)
Zleva herci: Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins (Vůůůbec jsem tohle nenapsala jenom proto, že jsem na blogu chtěla mít napsáno Misha Collins :DDDD)

CHAPTERS

Když Snape potká vtip | HP crossover | Gabriel/Snape, Gabriel/Sam | First

ONESHOTS

Byla to má chyba|Destiel (Dean/Castiel)|Byla to má chyba
I hope you see|Destiel (Dean\Castiel)| I hope you see