Random Story

26. ledna 2016 v 11:38 | BibiTheDarkLord
Je to total random. tenkrát jsem věděla, co píšu. Teď nemám tušení, co to jako má bejt, ale zatím to není tak špatný. Třeba mě později napadne, co s tím dál.

Žánr: asi z toho udělám scifi nebo tak nějak
Fandom: moje vlastní postavy atd.
Počet slov: 617


"Neměl jsem na vybranou! Bylo to buď tohle nebo smrt. Ty bys na mém místě udělal to samý!" Nemohl jsem tomu pořád uvěřit. Tenhle kluk, co ještě před chvílí byl můj nejlepší kámoš mě neskutečně zradil. Nikdy bych nečekal, že by se něco takového mohlo stát.
"Jak to myslíš smrt? Co by tě na tom asi mohlo zabít?!" Začal jsem na něj řvát protože nic lepšího mě nenapadlo. Měl bych se s ním pravděpodobně usmířit a odpustit mu, protože je to můj jediný kamarád, ale nemohl jsem se k tomu přinutit. On ode mě odtrhl zrak a začal se nepohodlně ošívat.
"Myslím společenskou smrt, " řekl nakonec a já se nezmohl na nic jiného než mu pohledem naznačit, jestli vůbec slyší, co říká.
"Víš co, Jacku? Radši mlč. Už jsem slyšel dost." Odešel jsem z klubovny a už jsem si myslel, že mě vážně nechá odejít, když jsem za sebou uslyšel rychlé kroky. Jeho kožené boty narážející o betonový chodník rušili klidnou letní noc a já jsem nehodlal zastavit nebo zpomalit, i když na mě křičel. Jestli mu mám nakonec odpustit, ať mu to aspoň dá nějakou práci.
"Debile! Počkej přece!" Nepočkal jsem. Naopak za toho debila jsem ještě přidal. Takhle to šlo ještě chvíli a když jsem zašel za zatáčku, rozběhl jsem se taky. Když uviděl, že taky utíkám, zrychlil a takhle jsme běželi jako dva kokoti až ke mě domů. Už mě skoro dohnal když jsem přeskočil branku od domu. Sprintem jsem přeběhl zahradu a už jsem myslel, že mu uteču dovnitř a zamknu za sebou, když jsem prudce narazil do dveří. Bylo zamčeno. Chtěl jsem ještě zkusit zadní dveře přes zahradu, ale Jack stál přímo za mnou a když jsem se otočil, chytl mě za ramena a přimáčkl mě na dveře.
"Poslouchej mě, Tobby." Snažil jsem se ho setřást, ale neúspěšně.
"Nechci nic slyšet, nech mě-" Skoro jsem se vymanil z jeho sevření. Skoro. Jack mě držel pevněji než předtím. Jeho nehty se mi zarýval do bundy a BOLELO to. Nikdy bych neřekl, že má takovou sílu.
"Řekl jsem poslouchej!" Zařval na mě s maniakálním úsměvem na rtech. Přestal jsem se cukat a zíral mu do očí. Byly...světlejší. Jack měl vždycky tmavé oči, skoro černé, ale teď to vypadalo jako zelenomodrá.
"Děsíš mě," špitl jsem, ale Jack mě buďto neslyšel, nebo to ignoroval.
"Poslouchej, co ti teď řeknu a nezapomeň to, jasný?" Lehce se mnou zaklepal a já jen přikývl na souhlas.
"Zítra ráno až půjdeš do školy, bude tě sledovat takovej chlápek. Vysokej, pravděpodobně s něčím na hlavě a půjde za tebou kamkoliv."
"Jak to, že to v-" Znovu se mnou zatřásl.
"Prostě to vím, jasný?! Na tom nesejde! Hlavní je, že nesmíš, opakuju za žádnou cenu NESMÍŠ se chovat, jakože o něm víš. Nedělej nic podezřelýho. Nekoukej po něm, nic. A doporučuju ti nebavit se s lidma, na kterých ti vážně záleží, jasný? A po škole přijď ke mě domů. Budu na tebe čekat." Jen jsem na něj zíral, ale on asi nečekal na odpověď a dřív, než jsme stihl jakkoliv zareagovat na tuhle divnou situaci, byl pryč.

--


V noci jsem kvůli němu nemohl spát. Dělal jsem si starosti. Ani ne kvůli tomu, že mě má sledovat nějakej chlap, ale kvůli Jackovi. Dospěl jsem k závěru, že mu přeskočilo a chtěl jsem ho později ve škole donutit zajít k psychiatrovi nebo tak něco. Na Jacka jsem ale okamžitě zapomněl, když jsem ráno vyšel ze dveří a první, co jsem viděl byl plešatej chápek, celej v černým, sedící na lavičce přes ulici. Rychle jsem odvrátil zrak a dělal, jakože jsme si ho nevšiml. Vyrazil jsem ke škole a nebyl jsme si jistý, jestli mě sleduje, nebo ne, ale neodvážil jsem se otočit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 27. ledna 2016 v 20:06 | Reagovat

Omg, chci vědět, co bude dál. Jakože fakt jo! Panebože T3T ty se v tom usekávání konců nějak vyžíváš, hm? :D
bylo to super! Taky chci vědět, co Jack udělal Tobbymu protože i když nemám páru jak vypadá, tak jsem si ho celou dobu představovala jako toho černovlasého kluka se zelenýma očima. Víš, kterého myslím, ne? :D Ten užasnej, co neexistuje >< :D
Fakt se těsím na pokráčko :33

2 BibiTheDarkLord BibiTheDarkLord | Web | 27. ledna 2016 v 21:12 | Reagovat

[1]: Myslím, že vím, koho myslíš. No, neboj. Potom to dopíšu, docela se mi to začalo líbit*.*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama