The Monster Chronicles: Intro

26. ledna 2016 v 13:29 | BibiTheDarkLord
Už tak před...dvěma rokama jsem tohle chtěla zveřejnit na Helloween, ale pokaždé to nějak nevyšlo, no. Nevadí, stále to tu mám uložené a po trošce editování se to konečně dá aspoň číst! Mám na tohle strašně moc nápadů, ale nikdy nemám náladu je psát. To bude tím, že tohle je tak trošku crack a já jsem...no, opak cracku, takže tak no. (Nevěděla jsem, jak to pojmenovat a tohle mě jen tak napadlo)

Fandom: EXO OT12
Žánr: Halloween crack?
Pairings: Minseok/Luhan, Sehun/Suho, Tao/Kris, Baekhyun/Chanyeol, Kai/Kyungsoo, Lay/Chan
Počet slov: 2226


Luhan - UpírPřivádí vás slovo upír na temné myšlenky o vybledlých, krvelačných bestiích, které ze všeho nejvíce nenávidí slunce a česnek? Tak to byste se možná měli přestat koukat na Stmívání, Buffy a další všemožné kraviny. Takhle to s nimi totiž ve skutečnosti není. Jistě, nemají moc v lásce lidskou společnost a ano, s klidnou tváří vám prokousnou krk, ale to jen v takovém případě, že je s prominutím naserete. U každého jedince se to samozřejmě liší. Po tomhle roztomilém kloučkovi nemůžete nic jako vraždu chtít. V podstatě drží dietu. Je mu líto všeho, co se hýbe, a proto už nejméně dva měsíce nejedl nic jiného než salát.

"Tajné zbraně a slabosti"
-Roztomilost (sám neví, jestli je to slabost nebo výhoda)
-Nepřirozeně dlouhé tesáky
-Nepřiměřené množství nadávek, které se bojí používat
-Dostane vše, co chce
-Na upíra má prý až moc dobré srdce

~~~~

Kim Minseok - ČlověkJako každý jiný člověk měl vždycky svoje chyby. Nikdy si o sobě nemyslel, že je něco víc nebo že je moc krásný a nadaný na to, aby se se svými vrstevníky bavil, ale přesto se s nimi nebavil. Většina lidí ho má za blázna, ale on a jeho pes skrývají mnohá tajemství. Navazovat vztahy je pro něj nemožné a kromě svého bílého věrného pejska nemá nic a nikoho. Tohle se ovšem změní, když jednoho dne nějakým záhadným způsobem zabloudí do jednoho domu…


"Tajné zbraně a slabosti"
- Je velice upřímný. Řekne vám do očí vše, co si myslí.
- Drží si bezpečný odstup od všeho, co má "doma"
- Nic nemiluje více, než svého psa, jménem Somang, což v překladu znamená naděje.
- Opravdu nasnáší všechno, co začíná na písmeno "B".
- Sežere vše, na co přijde (pokud to nezačíná na písmeno "B").

~~~~

Kim Jongdae - DuchJeho život po smrti je ještě nudnější, než ten, když byl ještě naživu. Tenkrát měl alespoň nějakou autoritu u obyvatel JEHO domu, ale teď…Teď, když ho zabili upíři a ukradli mu dům, nikdo po něm ani nevzdechne. Teď už jenom otravuje jejich dlouhé životy svými trapnými vtípky jako odplatu za to, co mu provedli. Je to už skoro sto padesát let, ale jeho hněv nikdy neubral na síle. Nikdy by ani neměl možnost se jim odplatit, kdyby ho nevyvolal jeden z obyvatel domu. Yixing. Ke kterému zůstane navždy zavázán kouzlem. Z počátku mu vadilo, být připoután k tak blbému čaroději, ale teď už je rád za to, že ho nemůže opustit i kdyby chtěl. I když se ho nemůže dotknout, stále ho může milovat.

"Tajné zbraně a slabosti"
-Jako každý duch, se dokáže zneviditelnit.
-Je velmi hlasitý.
-Dokáže pohybovat věcmi, aniž by se jich dotkl. Protože to přece nemůže…
-Nevýslovně rád straší lidi, kteří vyvolávají duchy.
-Je (nebo spíše býval) velice nadaný, a když se jeho hlas rozezní domem, nikdo se nezmůže na nic jiného, než se zastavit a poslouchat, jak zpívá.

~~~~


Wu YiFan - UpírNěkdo říká, že je děsivý. Někdo (respektive jenom jedna bytost) říká, že je roztomilý a ostatní si prostě myslí, že je nějakým způsobem zaostalý. Nebo že je svým způsobem to nejvíce sexy stvoření, jaké kdy viděli. A někdo si o něm třeba nemyslí vůbec nic. Jenže Kris (takhle zní jeho přezdívka) se nezajímá o ostatní. Je mu totálně jedno, co kdo dělá, do té doby, dokud ho to nezačne ohrožovat anebo obyčejně otravovat. Nezajímá ho nic, než on a jeho úspěch a postavení. Jako syn největšího upířího bosse na světě je velice NEoblíbený. Všichni se bojí před ním jen slovíčko promluvit a jeho dva pomocníci, Luhan a Tao, ho mají za blbečka. Popravdě, je to blbeček. Na první pohled tak sice nevypadá, ale když poznáte důvod, proč ho otec vydědil a poslal sem, do tohoto zapadlého koutku světa, už nikdy ve vašich očích nebude vypadat stejně.

"Tajné zbraně a slabosti"
-Skrytá debilita
-Výška
-Jeho bitchy-face, který nepropustí žádné emoce.
-Má slabost pro utrácení peněz.
-Vlastní vzácnou dýku, kterou našel jednoho dne v kapse své oběti. (Ta dýka je mu naprosto k ničemu…)

~~~~


Huang Zitao - UpírŽádný rozumný člověk by si ho dobrovolně nepustil k tělu. Když to uděláte, dostane se vám pod kůži a už se ho nikdy nezbavíte, ani kdybyste sebevíc chtěli. Jestli vás někdy postihne tento smutný osud, nesnažte se ho nijak zbavit! Nebo si ho poštvete proti sobě a jediné, co budete moc dělat (pokud to přežijete) bude ležet tam, kde vás nechal a pomalu čekat na smrt v kaluži své krve (pokud vám nějaká zbude…krev z prolhaných zrádců mu chutná nejvíce). Ovšem když si k němu vybudujete kladný vztah, nic vám nehrozí. Tao vlastní opravdu dobré srdce, schopné milovat.

"Tajné zbraně a slabosti"
- Dokáže lepší kop z otočky než Chuck Norris.
- Má slabost pro Gucci a v podstatě si neoblékne nic jiného.
- Je alergický na chlupy. Je mu jedno, jestli jsou kočičí, psí nebo vlčí. Nebo jakékoliv jiné. Prostě je všechny nenávidí.
- Na krku nosí talisman, který mu dříve dala jedna dívka, která ho milovala. Když ho nemá na sobě, začne panikařit.
- Obvykle mu přijde život nudný a tak třeba na dva dny zmizí a nikdo netuší kam. Nikoho to v podstatě ani nezajímá.

~~~~


Zhang Yixing - ČarodějHlupák je slabé slovo. Dobře, dobře…není zase tak hloupý, ale spíše má pomalejší myšlení a je zapomětlivý. To se dá pochopit! Musí si pamatovat až moc zaklínadel a obřadů na to, aby si vzpomněl, že má v troubě kuře. Když mluvíme o kuřatech…on a Minseok jsou jediní dva, kteří něco takového snědí. Ostatní buďto nejedí vůbec anebo jedí něco jiného. To Yixingovi ale nevadí. Zbude víc pro něj. Víc než masa si váží jenom Jongdaeho a už několikrát se ho pokoušel oživit, aby se ho mohl dotknout. Po všech těch marných pokusech oba dva upadli do deprese a teď bloudí domem a mají pěkně ostré řeči. Ovšem od té doby, co zjistili, že tu je možnost, jak Chena zhmotnit, Yixing neodtrhl oči od řádků starodávných knih zaklínadel, které skladuje ve své rozlehlé knihovně.

"Tajné zbraně a slabosti"
-Je velice učenlivý a pozorný.
-Každý pátek se ho zmocní stesk po své tetičce a musí ji jet okamžitě navštívit.
-Jeho létající koště už nějakou dobu stávkuje a to v něm vyvolává smíšené pocity.
-Rád používá Jongdaeho jako svůj pamatováček.
-Nikdy nikomu nevěštil budoucnost. Bojí se, co uvidí.

~~~~


Park Chanyeol - VlkŠťastný virus! Tyhle dvě slova jeho povahu vystihují nejlépe. Jeho děsivý úsměv na rtech a výška ve vás zanechají zvláštní emoce. Spousta dívek byla schopna se do něj zamilovat už po prvním okamžiku, kdy ho viděla. Když máte špatnou náladu, rozveselí vás. Když vás něco trápí, vyslechne vás. A když to je potřeba, pomůže vám s čímkoli. Je pro něj velice snadné navazovat vztahy a přátelství. Dokáže otevřeně mluvit i s někým, koho poznal jen před pár hodinami. I když po pár dnech vám možná přijde otravný, stále ho budete mít rádi a on to moc dobře ví. Všechno by bylo dokonalé, ovšem není. Nikdo není dokonalý a ani Chanyeol ne. Každý úplněk se mění v bestii a odběhne do lesů. Nikdo (ani on sám) neví, co v těch lesích dělá, ale lepší je to nezjišťovat. Další den ráno se stejně vrátí zpátky a je to zase ten starý Chanyeol…

"Tajné zbraně a slabosti"
-Je pro něj těžké, zavřít pusu. Nejspíše to bude ten nejukecanější tvor, jakého kdy potkáte.
-K snídani si nedá nic jiného, než jeho oblíbené čokoládové sušenky s mlékem.
-Občas bývá nemotorný a shazuje omylem věci (většinou to bývají křehké věci) ne zem.
-Svojí přeměnu ovládá, ale nechce si připustit, že je vlk. A tak se nikdy, když není doba úplňku, nepřemění. Nikdy.
-Každá holka je z něj paf. Neustále od nich dostává dárky a čokolády, které mu nakonec stejně sebere Luhan.

~~~~

Byun Baekhyun - Víla


Tohle je královna všech adrenalinových sportů. Nejradši ze všeho by si skočil bez lana z mrakodrapu, ale Chanyeol mu to pořád zakazuje a hlídá si, aby to neudělal. Podle Baekhyuna je otravný. Vždyť má přece křídla, nebyl by problém skočit, ale podle ostatních se jenom bojí o svého přítele. To Baekhyuna ale nejvíc štve. Všichni ostatní si můžou v klidu vytáhnout paty z domu, ale jenom on a Kyungsoo musejí sedět na zadku a nudit se. No přiznejte se. Kolikrát jste už na ulici potkali kluka, který má křídla? Kvůli tomuhle problému si rád dělá krutým způsobem srandu z ostatních obyvatel domu. Baví se tím a je to jediný způsob, jak trávit volný čas. Ovšem když se nějakým zázrakem dostane ven, vymýšlí různé bláznivé činnosti. Dokonce si vede ' Fucking Awesome Ideas' knížku a ta s postupem času nabírá na objemu.


"Tajné zbraně a slabosti"
-Velice sprostý a výbušný.
-Nerad se dělí. Ať už to jde o jídlo, nebo jde o něco jiného, nikdy vám nedá ani nejmenší kousíček.
-K smrti nenávidí nudu.
-Jeho nejoblíbenější 'debil' v tomhle domě je Chanyeol, který mu s radostí dělá poskoka.
-Má moc rád malé děti. A ty mají zase rády jeho. Problém je, že je k němu nikdo nepustí. Jeho radostí je totiž učit je sprostá slova a kazit je k obrazu svému.

~~~~

Kim Joonmyun - Vlk
Joonmyun. Chanyeolův starší bratr. Už jen tenhle fakt napovídá k tomu, že bude trošičku šílený. Tihle dva kluci jsou jediní příbuzní v tomhle domě. Dávají to na sobě dost znát a Joonmyun nezapomíná svého mladšího bratra upozorňovat na jeho bezvýznamnost. Joonmyun na rozdíl od Chanyeola svou přeměnu neovládá a ani po tom nijak zvlášť netouží. Je mu jedno, koho zabije. Je mu jedno, kdy a kdo ho uvidí ve vlčí kůži. A je mu jedno, jestli se ze všech těch chlupů, kternechává po domě, Tao zblázní. Hlavní je, že si užívá života. A když ho naštvete, měli byste utíkat.

"Tajné zbraně a slabosti"
-Jeho přeměna ve vlka je velice pomalá a hlasitá. Proto když něco takového uslyšíte (nebo nedej bože uvidíte), máte na zdekování času dost.
-Rozhodně ho nezajímá, že vás obtěžuje. Vlastně mu to přináší potěšení a nejeden ho nazývá zlomyslným.
-Když je v lidské podobě, rád zkouší různé šílené pokusy. Nejčastěji na sobě.
-Je dost chaotický. Jediná chvíle, kdy se dokáže uklidnit je, když ho má Sehun pevně v náručí.
-Lituje, že nemůže zabít Chanyeola. Kdyby se o to pokusil, rozhodně by v boji prohrál.

~~~~

Oh Sehun - Démon

Jeho chladný pohled se vám zaryje do kostí a jeho škodolibý úsměv vám nedá spát. O kom je řeč? O Sehunovi. Je v podstatě démon, ale vlastně už ne. Jeho pozici ve světě a úděl v životě jen málokdo pochopí. Ani on sám nejdříve nechápal. Dobře…nechápe dodnes a proto se rozhodl, že si život bude řídit sám. Opustil svou rodinu a vydal se hledat štěstí do světa. To kupodivu našel v jednom zapadlém domě v podobě jednoho nevychovaného vlkodlaka. Jejich povahy jsou téměř shodné a Sehun nikdy nepromluvil s nikým jiným, než se svým přítelem. Nemá k tomu důvod (aktuálně odvahu, ale to si nechce připustit). Nikdo přeci není hoden mluvit s bývalou pravou rukou levé ruky ďábla.

"Tajné zbraně a slabosti"
-Stydlivost.
-Většina obyvatel domu se ho děsí, a proto se od něj drží dál.
-Rád pomáhá Joonmyunovi vyrábět lektvary se smůlou a házet je na ostatní. Nejlépe na Chanyeola a Yixinga.
-Jeho úhlavním nepřítelem je Jongdae.
- Když chce, dokáže vytasit svoje dlouhá, černá křídla.

~~~~

Do Kyungsoo - AndělTa nejvznešenější bytost v domě. Kyungsoo není jen anděl, on je ideál pravého muže. Vzhledem k tomu, že je anděl, vás nemůže překvapit, s jakou vznešeností nosí andělskou tvář, andělský hlas a nádherná zářivá křídla. Ovšem jeho dokonalost sahá hloub. Do jeho vynikajících kuchařských dovedností a milé, dobrosrdečné povahy se zamilujete. I když si možná říkáte 'Jsem kluk, jak bych se mohl zamilovat do jiného kluka? Blbost…' něco takového se stává pořád. Jakýkoliv člověk ho kdy viděl, zamiloval se. A to je možná důvod, proč má Minseok od Luhana zakázáno chodit do jeho blízkosti.


"Tajné zbraně a slabosti"
-Je to anděl. Co jiného říct?
-Ať vaří cokoliv a z čehokoliv, chutná to úžasně.
-Snaží se být milý, ale vzhledem k tomu, že si z něj jeho otec dělá srandu, nejraději by se svého andělského údělu, zlepšit svět, vzdal.
-Kyungsoo má osm sourozenců. Každého z nich poslal jejich otec do jiné části světa. On bohužel skončil tady.
-Prožil si spoustu bolesti a v noci se mu o tom zdají noční můry.

~~~~

Kim Jongin - Kočičí mužRoztomilý, trošku přiblblý a hlavně zákeřný. Tyhle vlastnosti ho vystihují nejlépe. Nemá rád společnost (pokud nejste Kyungsoo) a nehorázně rád sám sebe hází do utajení. Dokáže se plížit hned za vámi bez toho, abyste ho zaregistrovali. Je to dokonalý nájemný vrah, ale jak už jsem říkala, nikdo a nic není dokonalé. Na Jongina existuje dost jednoduchá finta. Klubíčko. Když se ho potřebujete zbavit, odhoďte ho někam daleko a on za ním poběží, dokud ho nechytí. Nebo když máte tu příležitost, podrbejte ho na bříšku. I když tohle zase spíše není práce pro vás. K tělu si nepustí jen tak někoho. Musíte pro něj být něčím důležití nebo výjimeční, aby si vás vůbec všiml. Natož navázal kontakt…

"Tajné zbraně a slabosti"
-Jako kočka se umí ladně pohybovat a pokaždé dopadne na přední nohy (což je smůla, protože jako člověk žádné takové nemá).
-Bohužel má ovšem i kočičí mozek…
-Umí se přeměnit v nádhernou velkou Siamskou kočku s bílou srstí.
-Pro klubíčko udělá cokoliv.

-Nejí kuřata. Je to jeho nejméně oblíbené jídlo.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 27. ledna 2016 v 20:27 | Reagovat

:"DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Baek mě jako vždy dostal :"D
Všichni xD
Teď mě mrzí, že to bude Taoris >< :DD
Nevadí, nejvíce se těším na Suha a Sehuna a samozřejmě na Baekhyuna :D A na to, jak se budou zbavovat Jongina, jakože fakt budou!! :D
Jdu číst dál *-*

2 BibiTheDarkLord BibiTheDarkLord | Web | 27. ledna 2016 v 21:16 | Reagovat

[1]: Alík říkala, že se taky těší na Sehuna a Suha...já taky, omg xD Hrozně se na celou tuhle povídky těším. Nemusí to totiž moc mít příběh...jen jednotlivý díly plný hlášek a blbostí, jestli víš, co myslím. To žeru. Hlavně to chci psát proto, aby mi to zvedlo náladu*-*

3 Kláriška Kláriška | E-mail | 10. května 2016 v 23:41 | Reagovat

Toto ma zabilo XD to je mega XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama