The Monster Chronicles: We have a guest!

26. ledna 2016 v 13:55 | BibiTheDarkLord
První část. Je to dost krátký, ale jak už jsem říkala, chci toho sem hodit co nejvíc. Jestli budu psát dál (což doufám, že jo), další díly budou delší. Snad o dost. Anyway, here it is.

Počet slov: 657
Díl: 1.V jeden deštivý den seděl jeden vysoký vlkodlak ve svém pokoji a prohraboval se věcmi svého narcistického spolubydlícího. Pro něj úplně obyčejný den. V tuhle dobu byl Joonmyun, jak tomu rád říkal, na lovu a to byla úžasná příležitost k tomu, prohrabat se trošičku v jeho soukromí. Ne, že by snad nějaké soukromý měl, ale jak jinak zabít nudné odpoledne? Chanyeol zrovna horlivě četl v Joonmyunově deníčku, když Kyungsoo rozrazil dveře.
"Yeole!" Jmenovaný ani nezvedl oči od zajímavého popisování včerejší noci se Sehunem.
"Copak mi chce náš malý Kyungsoo povědět, hm?" Kyungsoo mu vytrhl deníček z ruky a hodil ho na hromadu oblečení, která se nacházela hned vedle…no vlastně celý ten pokoj byla jedna velká hromada špinavýho oblečení a bůh ví, čeho ještě.
"Víš jak jsi tenkrát říkal, že nikdy nedovolíš, aby sem vešel člověk? No…pozdě." Oba se na chvilinku odmlčeli a Chanyeol zpracovával zrovna získanou informaci. Bylo takové ticho, že jste mohli zaslechnout, jak to v Chanyeolvě mozku šrotuje a všechny ty potrhlé a divné myšlenky v jeho hlavě ustupují obrazu nějakého člověka, který otevírá jejich domovní dveře a ustrašeně vchází dovnitř.
"Cože?"
"V kuchyni jsem právě viděl člověka! On mě sice nezahlédl, ale jasně jsem viděl, jak vešel do Luhanova pokoje!" Zase ticho.
"Počkej přece…kuchyň a Luhanův pokoj jsou úplně v jiný části domu. Že tys ho stalkoval!" Chanyeol se tomu pomyšlení musel zasmát. Představa, že drobeček Kyung někoho sleduje na jeho malej mozeček byla dostatečně rozptylující a tak zapomněl na tu hlavní věc.
"Yeole. Člověk. Tady. U Nás. Cizí."
A o pár minut později mu to konečně došlo.

--

"Takže, otevři tuhle knížku na stránce…na stránce 94. Máš to? Ok. Takže teď mi…teď mi podej tamhleto lano. Jo. Díky. A teď si ho vem zpátky a uvaž ho támhle k tomu sloupku, protože já to neumím. Né k tomuhle sakra! Tamhle k tomu! Jsi snad slepej nebo co? No proto."
Baekhyun a Tao se právě chystali na uskutečnění jednoho Baekova plánu, jak špehovat Luhana v jeho pokoji. A jelikož ten pokoj byl ve třetím patře, dalo se to provést jedině ze střechy. I když pršelo, byl Baekhyun velice natěšený, že konečně zase podnikne něco zábavného. Tao ovšem moc nadšený nebyl.
"A…a mysliš, že to je dobrý nápad? Co když…co když spadneš?" Oslovený vílák se zastavil a hodil po Taovi další lano.
"No a co? Vždyť mám křídla, bože…"
"Ale stejně! Co ty víš, co se může stát!" Tao ho sledoval, jak si uvázal druhý konec lana kolem pasu a přešel ke kraji střechy.
"Hele. Měl bys být rád, že jsi svědkem tohoto užasného okamžiku. Jsi tady protože Chanyeol by mi to nedovolil. Tak se přestaň chovat jako on a drž to lano pevně, ok?" Tao jen přikývl a Baekhyun začal rychle slézat dolů. Po pár vteřinách se pustil a volným pádem na přesně vyměřeném laně přistál na římse Luhanova okna.
"Jsi v pohodě?," zařval Tao do ticha.
"Buď zticha ty idiote!," zařval Baekhyun zpátky.
Nakoukl do Luhanova pokoje a srdce mu vynechalo pár úderů. Luhan seděl na posteli a vedle něj byl nějaký cizí někdo a v ruce držel hrníček. "Ty hajzle," zašeptal, když si uvědomil, že to je jeho hrníček. Pak mu ale došlo, že když toho kluka nezná, znamená to, že tady nebylí. A návštěvy se musely hlásit dopředu. To bylo jedno z mála pravidel domu. "Tenhle kluk…ten tady rozhodně nemá co dělat." Zatahal za lano, aby dal Taovi znamení, že chce už nahorů. Ten ho pomalu vytáhl a Baekhyun mu pomáhal svými malými křidélky.
Když byl nahoře, zaklapl svojí knížku s nápady, sundal si lano a vykročil k žebříku, který si sem s Taem přinesli.
"Co se stalo? Co jsi viděl?," ptal se hnedka Tao a šel poslušně za ním.

"Má tam člověka. A ten hajzl má můj hrníček. Člověk se dotkl svýma hnusnýma lidskýma rtama mýho nádhernýho hrničku! Jdu to říct Krisovi." Než ho Tao mohl zastavit, Baekhyun už byl dole a mířil si to přímo ke Krisovi do kanceláře.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 27. ledna 2016 v 20:34 | Reagovat

bože :"D Baekhyun :"D ten ho bude do jeho smrti pronásledovat kvůli hrníčku :D Už to vidím, panebože :DD
máš na svědomí můj výbuch smíchu a následné dušení ... :D (nikdy ne nesměj a nekašlej zároveň, ok? Je to pro tvé zdraví... :D)
doufám, že další díl bude brzo protože je to totálně dokonalý! :3

2 BibiTheDarkLord BibiTheDarkLord | Web | 27. ledna 2016 v 21:17 | Reagovat

[1]: Snad jo, snad bude. Jsem ráda, že tě to rozesmálo:D

3 Kláriška Kláriška | E-mail | 11. května 2016 v 15:11 | Reagovat

To bolo dokonalee :DDDD ja zomreem....MUSIA byt dalsie diely!😂😂:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama