Únor 2016

Už ani jméno pro článek nevymyslím

24. února 2016 v 20:58 | BibiTheDarkLord
Jsem bezcenná, zapomenutá, nedokonalá, ubohá lidská bytost. Není na mě ani jedna věc, kterou nemá jakákoliv tuctová existence v tomhle světě. Tím myslím mezi lidmi, samozřejmě. Jsem jedna z miliardy. Jedna z davu. Šedá postava v pozadí anime a animáků, u které nestojí za to ani namalovat obličej. Jen šedý, neúplný obrys. Existuju jen do počtu, aby tam nebylo prázdno. "Přidej tam ještě něco do pozadí, aby to tam nebylo jen tak bílý," povídá učitelka na estetiku. Fuck you. Chci to tam mít jen tak bílý. Jestli chceš vidět nějaký random lidi, rozhlídni se kolem sebe a nech mou kreativní mysl na pokoji.

Heh, víte, co je jediná věc, která mě ještě pořád drří na škole? Vážně, měla jsem už miliony příležitostí odejít, ale pokaždé jsem zůstala. Ráda si říkám, že to je pro to, aby mě vzali na dobrou vysokou, našla si dobrou práci a mohla pomáhat lidem. Zní to docela pěkně. A jako výmluva mamce to stačí. Ale není to pravda. Jasně, je to taky jeden z důvodů, ale spíš něco jako bonus. Doopravdy tam chodím už jenom proto, že chci vyhrát. Chci to dokázat. Mučím se u toho, mám pocit, že každou vteřinu prostě padnu na zem a umřu. Že už to prostě nezvládnu. Fyzicky jsem naprosto v pohodě, ale moje duševní zdraví...no, tím už si nejsem tak jistá. Další věc je, že jsem si konečně něco uvědomila. Po pitomým půl roce mikonečně došlo, že tam nechodím kvůli tomu, abych se s těma kokotama bavila, ale kvůli vzdělání. Kvůli tomu tam jsem.
Prvních pár dní to bylo fajn, protože jsem se tam najednou cítila mnohem lépe. Pořád ne dobře, ale lépe. Potom se to zhoršilo. Není to vůbec lehký. Tahle škola není o tom, že tam budete chodit, psát testy, učit se na zkoušení...no, to taky. Ale hlavní téma té školy je okecávání. Učitelka vám sice může dát nulu z patnácti bodů za vyrušování v hodině (nemám energii na vysvětlování bodového systému této pochybné instituce, ale věřte mi, je to BIG DEAL), ale co na tom, že převrhne lavici, stoupne si na ní a začne chraplavým hlasem zpívat Landovy písničky o hodině angličtiny (to se stalo - nekecám)? Co na tom, že na jiné škole by za to měl aspoň napomenutí. Tam to chodí jinak. Po hodině šel za učitelkou a ona mu ty body vymyzala. Co já vím, co jí řekl. To, co vím, je, že podobný incidenty se tady dějí běžně. Dělají to všichni. Máš průser? Běž za účou, ožeň se snobským titulem svého tatínka nebo maminky a oni ti to nakonec s klidem odpustí. Ať už uděláš cokoliv.
Ani by mi to tak nevadilo, kdyby se mě to osobně netýkalo. Hele, já vím, že možná takhle to v životě chodí (I když mám pocit, že to je kec), ale proč k takovýmhle věcem nutí i mě? Proč já jsem ta divná, když se nevykecám ze špatný písemky? Prostě si přiznám, že jsem se to neučila a že si to zasloužím. O hodinách se chovám slušně, sedím ve předu, dávám pozor, dělám úkoly, učím se. Nemám se ani z čeho vykecávat. Nepotřebuju to umět. Obejdu se i bez toho. Ale pořád jsem ta divná. Asi jen proto, že mám ještě důstojnost.
Co chci říct je, že tahle škola je zvenku tak naleštěná a dokonalá, až jsem se rozbrečela když mi máma řekla, že tam možná nebudu moct jít. Ale teď, když tam chodím, docela si přeju, abych šla jinam. Ale nepůjdu. Už jsem to začala. Pokusím se to dokončit.

Midnight of my Life

13. února 2016 v 0:24 | BibiTheDarkLord
Now, I am an intelligent (and depressed) piece of shit.

Wordcount: 656
IN ENGLISH


The Word Game

12. února 2016 v 22:49 | BibiTheDarkLord
I am a depressed piece of shit.


Počet slov: 621

Bibi dělá průzkum

12. února 2016 v 17:48 | BibiTheDarkLord |  Blah Blah
Hola!
Jak už je napsáno v minulém článku, mám dost rozepsaných povídek a sama se nemůžu rozhodnout, které se věnovat nejvíce. Mám chuť napsat je všechny najednou, ale to bohužel není tak lehký. V mém i vašem zájmu jsem se rohodla, že se budu soustředit vždy jen na jednu z nich. Nevíce asi EXO OT12 a taky I can't forget you u který už pracuju na lepší osnově, protože jsem zjistila, že ta, kterou už mám, je totální shitka a nemám šanci podle ní cokoliv napsat. První díl ale nechám už tak příšernej, jak je, a asi tam do toho nebude moc sedět, ale dělám, co můžu.

Takže, dám sem anketu a prosím hlasujte, ok?:D Nebo pocítíte hněv mého kocoura.