Camp NaNo 2k16 Update

6. dubna 2016 v 17:52 | BibiTheDarkLord
Háááááj! *smile*
Je šestý den Campu NaNoWriMo a já jsem dvatisíce slov pozadu a tak mě napadlo, že místo psaní napíšu článek za první skoro týden psaní:DAbych pravdu řekla, první den jsem toho moc nenapsala. Už si ten den ani nepamatuju, lol. Ale měla jsem něco okolo 670 slov, což bylo za den dost, protože jsem měla jako cíl dáno 20 000 slov.

Druhý den jsem napsala zhruba 900 slov? Nevím. Bylo všechno super a awesome. Svůj příběh jsem milovala (prořád miluju) a psát mě fakt bavilo (pořád baví).

Třetí den jsem napsala 18 slov xD Dvě věty. Místo psaní jsem si ujasňovala outline a postavy, takže jsem aspoň měla výmluvu.

Čtvrtý den jsem to samozřejmě dohnala (že jo?) a zvýšila jsem si cíl na 30 000. Teď to vychází na 1000 slov denně, abych to stihla včas. Ale předtím jsem nenapsala 1000 slov denně a tak jsem si říkala, že už půjdu spát a když zítra napíšu asi 1300 slov (což se dá zvládnout), doženu to v pohodě.

Pátý den (včera? what, jsem mimo) jsem nic nenapsala, lol. Jop, nic. Ani slovo. Protože jsem se koukala na AVPS a najednou bylo jedna ráno, tak jsem radši šla spát. Mimochodem, poslední týden jsem skoro vůbec nespala.

A tak mi na dnešek, šestý den, zbývá napsat něco před 2000 slov. Právě jsem napsala tak 300 a ...zase prokrastinuju.

Nevím proč. Baví mě psát. Miluju svůj příěh, je to dokonce zábava a řekla bych, že mi to celkem i jde. Snažím se sice nečíst nic z toho, co jsem napsala, abych to zbytečně pořád nemazala a neopravovala. Jen chci napsat 30 000 slov. Je to jen první koncept, opravy příjdou na řadu potom. Ale i tak jsem pár těch odstavců přečetla, abych věděla, kde jsem skončila. Zatím jsem se svým psaním vcelku spokojená. Je teprve první týden, jde to dobře. Ale pořád bych dneska měla napsat hodě slov, držte mi palce.

Zítra toho asi moc nenapíšu, jelikož mám deset hodin a až se dostanu domů, půjdu do knihovny. Taky jsem začala číst Hraničářova učně a hodně mě to baví. První knížku jsem přečetla za dva dny a zítra mi kamarádka půjčí čtečku, kde má zbývajících jedenáct dílů:D Oh god, imma fail this writing thing :D

Happy writing!:3
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama