Měsíc za den, jelikož můžu

28. července 2016 v 15:59 | Bibi
Tož.
Našla jsem pěknou 30-days-blogging challenge a rozhodla jsem se že to zkusím. Ale protože jsem shithead a nedokážu u ničeho vydržet ani týden, natož celejch 30 dní, prostě to všechno napíšu najednou. Však koho to sere, že jo. Takže tady jsou moje názory a kecy ohledně random věcí! Kdo ví, třeba to bude i vtipný. Spíš ne.Day 1: Your current relationship. If single, discuss being single.

Být ve vztahu na dálku vůbec není sranda. Sice se známe už rok, ale když odjížděl, chodili jsme spolu jen měsíc, myslela jsem, že to nebude zase tak hrozný. Měsíc a týden není tak dlouhá doba a začátky každého vztahu jsou tak trochu awkward, no ne? Proto jsem si myslela, že nám to třeba i prospěje, nevím proč. Každopádně jsem se šíleně spletla. Teď je to přesně 28 dní, co jsme se naposledy viděli a jelikož je až v Mexicu, kde mají o sedm hodin méně, moc příležitostí na psaní taky nemáme. Znáte dovolený. Každý den výlety a blahblah. Volání taky nepřipadá v úvahu. A tak jen sedím na zadku a čekám. Prvních pár dní to bylo v pohodě. Měla jsem i co dělat. Spát. Ale teď, když jsem sama odjela z ČR na dovolenou (jsme v Itálii, wifi je tu hrozná), jsem nucena být každý den vzhůru už od sedmi. Peklo.
Za tu dobu, co je pryč, jsem prošla několika stádii beznaděje. Ano, taky se tomu směju. Teď je to už ale jen pár dní dokud se oba nevrátíme zpátky domů. I když ode mě bydlí celkem dost daleko, takže doufám, že vidět se párkrát za týden bude stačit. Přece jenom, začátky každého vztahu jsou tak trochu obsessive, no ne?

Day 2: Where you'd like to be in ten years.

Fakt tuhle otázku nesnáším. Kolikrát nám to dali zodpovědět ve škole a čekali, že nás v patnácti napadne něco rozumného. I když, mě toho v patnácti napadalo celkem hodně. Pamatuju si, že jsem odevzdala dvou stránkovej dokument. A myslím, že to ani zas taková kravina nebyla. Ale teď, o rok později, na všechno seru. Nic mě nenapadá a hlavně o tom vůbec nechci přemýšlet. Občas si přeju, abych nemusela přežívat další den a mohla prostě padnout na zem mrtvá. Vlastně celkem často. Takže, kde chci být za deset let? Děláte si srandu? Však si ani nejsem jistá, jestli tak dlouho vůbec chci žít.

Day 3: Your top 5 pet peeves.

Ani nevím. Něco prostě naplácám dohromady xD
1) Když si moje sestra neustále zpívá, je to hrozně otravný a nikdy nepřestane. Fakt už to nedávám.
2) Výpadky wifi, když potřebuju nutně někomu něco napsat. Bože, jak já tohle nesnáším.
3) Lidi. Všude jsou lidi.
4) Špatný překlady
5) To, jak se mi v létě lepí zadek ke všemu, na co si sednu:D

Day 4: Your views on religion.

Oh, složitá otázka. To abych odpověděla jednoduše. Nebudu se do toho nijak motat, jelikož to by bylo na dlouho. Prostě, věř si v co chceš, ale neser mi to do ksychtu. Nezabíjej kvůli tomu lidi a nesuď ostatních víru. Prostě si hleď svého. Taky bych tady mohla napsat mrtě dlouhej odstavec o tom, jak si myslím, že žádnej Bůh neexistuje, ale neudělám to.

Day 5: Your favourite comfort foods and why.

Oblíbený budou asi hranolky s kečupem, připomíná mi to dětství...oh, nostalgie. Taky čokoláda, ale ta jen v určitých situacích, které nedokážu slovy vyjádřit. Pak jestli se jako dá počítat i pití, tak kafe. Sladký, studený, dobrý. Nejlíp podle "receptu", co vymyslela Karis. Vždycky si u něj vzpomenu na to jedno léto, co jsem se každý den ráno vetřela k nim do domu a dělali jsme blbosti a skypovaly s Alickou aka Risako. Ach jo, to byly časy. Vážně mi to chybí.

Day 6: Your zodiac sign and if you think it fits your personality.

Jsem ryba.
Ryba=jednoduše celkem introvert.
Já=introvert.
Ale jo, řekla bych, že to i sedí.

Day 7: Your favourite childhood toys.

Vůbec si nepamatuju, že bych měla nějaký oblíbený hračky. Jako asi měla, ale fakt teď nevím. Wow, já fakt netuším. Měla jsem...ráda puzzle?:D Počítá se to? Ale jo, počítá. Jo počkat! Měla jsem takovou blonďatou panenku. Celkem velikou.. vůbec nevím, kde jsme jí vzali, ale nebyla nová. A pokaždé, když kolem ní někdo prošel, začala něco kecat německy. To bylo vážně děsivý. Měla jsem jí u postele a vždy když mluvila, svítily jí oči. Tak proto se doteď bojím chodit v noci na záchod!:O
Ještě jsem měla (pořád ho mám, samozřejmě) docela velkého psyšového psa. Je obyčejnej, tmavě hnědej s černýma pruhama, černým koženým obojkem a roztomilýma korálkovýma očima. Dostala jsem ho od strejdy. Nevím proč, ale kvůli tomu jsem si ho hrozně oblíbila. Teď už se mi to zdá jako celkem blbost, ale to bude asi tím, že teď už se s ním vídám jen zřídka, ale když jsem byla malá, viděla jsem ho pořád. Jednou mi toho psa vzal babičin opravdovej pes a roztrhl mu nohu. Máma mi ho zašila a vyprala. Seprala se mu trochu barva, ale pořád jsem ho měla ráda. Dokonce jsem brečela, když mi ho ten pes vzal. Jednou, už nevím, jak se to stalo, mu upadl čumák. Takový plastový něco na to připevněný. Hrozně jsem brečela. Táta mi ho tam chtěl nalepit, ale nešlo to. Stejně jsem si ho nechala. No, a mám ho do teď. A poříd ho mám stejně ráda. No, jsem mimino, no.

Day 8: A moment you felt the most satisfied with your life.

Lol, nevím. Celý devátý ročník ZŠ? Jo, celou devítku. Nic jinýho mě nenapadá.

Day 9: If you could have any job in the wordl, what would it be?

Nevím přesně. Ale mělo by to být něco s uměním. S vytvářením. Chtěla jsem napsat spisovatelka, ale něco mě zastavilo. Asi to, že vím, že na to nemám. Každopádně, tady nejde o to, na co mám. Takže jo, napíšu spisovatelka. Jelikož to vážně chci dělat. A není to ani zase tak nesplnitelný sen, jen bych asi měla začít něco pro to dělat. Ještě pořád si pamatuju, když jsem napsala svůj úplně první příběh. Nebylo mi pět ani sedm, jako hodně spisovatelům. Bylo mi asi osm. Bylo to o holce jménem Lara, která nezvládala splácet hypotéku, tak jí vzali dům a stala se z ní bezdomovkyně. Asi už od malička jsem měla sklon k angsty příběhům. No, co se dá dělat:D

Day 10: Your guilty pleasure

Food, John Green knížky, 1D a JB songy (History, Drag Me Down, Sorry, Love Yourself, to je vše xD)

Day 11: Put your iPod on shuffle and write the first 10 songs that pop up.

Snad se nikdo neurazí, když použiju svůj mobil. iPod nemám, jelikož je to drahá sračka.
1) Lauren Aquilina - Wonder (uuu, emotions)
2) The Ark - The Light ( i dont even knowwhy i got this song xD i guess i liked it before)
3) First Aid Kit - Wolf (yay, toally forgot about this one, still know the lyrics tho)
4) ONE OK ROCK - The Beginning (oh yeah! Takahiro Morita singing his way into my heart...again)
5) Trouble Maker - Now (im not crying, you are crying TT-TT)
6) Block B - Toy (:3333 Kyunggggg :3333)
7) Progressive Christmas Carols - Jon Cozart aka Paint (xD)
8) SNSD - The Boys (Girl's Generation make you feel the heat? Is that what they are saying?:DD)
9) Ghost Town - In Flames ("Exhale the right words" I like this:D)

Day 12: Bullet your whole day.

Napíšu dnešek, jelikož včerejšek jsem už zapoměla:D
- budík v 7 ráno
- vzbudit sestru
- počkat, až se vyprdelí z koupelny
- sprcha
- desetiminutový boj s čočkama
- oblíknout si to první, co najdu (červený šaty)
- vzbudit Toma a babičku
- jít pozdě na snídani
- nechat nedojezený vajíčka. V tomhle hotelu nikdy nevíte, co si dáváte na talíř, fuj
- dát si kafe
- vrátit se na pokoj
- najít notebook
- prolést celou svojí galerii na mobilu
- psát blbosti na blog
- jít na oběd
- nachat se naštvat mámou
- vrátit se na pokoj
- psát další blbosti na blog, což dělám právě teď.
Možná to dopíšu, ale spíš ne.

Day 13: Somewhere you'd like to move or visit.

Jet bych chtěla na spostu míst, vlastně skoro všude. Až na pár zemí, no. Ale nejvíc bych asi vyrazila někam do Asie. Japonsko, Jižní Korea, Čína, Indie...jinak chci do USA, Kanady, Brazílie, Mexica, Peru, UK, Finska, Slovenska ( za Alickou:D), Španělska, na Island a do Austrálie. A co se stěhování týče...zůstala bych v ČR. Jako je mi 16, stěhovat se nechystám.

Day 14: Your earliest memory.

Mám hodně vzpomínek z dětství, ale nedokážu určit, která z nich byla dřív :D Myslí, že to je ta, jak jedu na mini kole s pomocnýma kolečkama a děsně se směju, ale pak narazím do betonový zdi, odřu si koleno, urazím kolečko a brečím. Bratr se mi směje a máma opodál kouří. To ale mohl být jen sen. I když spíš ne.

Day 15: Write 15 interesting facts about yourself.

Zkusím to no, ale co se považuje za zajímavý? xD Nic zajímavého mě nenapadá. Jsem nudná.
1) Nikdy se nespálím. Od sluníčka. Vždycky jenom zhnědnu. Máma tomu říká "míšení se s domorodci"
2) Nerada plavu v bazénech. Ale jinde je to pohoda. Třeba jezera, moře, řeky, whatever, jen ne bazény. Už vůbec ne veřejný.
3) Mám tak rychlej metabolismus, že na něj mám i papíry.
4) Všeho se low key bojím.
5) Miluju šplhání na věci. Stromy, domy, lidi, neznám hranic.
6) Všechny atrakce v Gardalandu pro mě byli hrozně nudný. A ano, Raptor jsem zkusila. Nuda.
7) Mám úchylku na kluky, kterým jde matika. Ups.
8) Nejoblíbenější film, kniha, příběh, alternativní vesmír? ---> Battle Royale (Harry Potter, jistě, ale BATTLE ROYALE nechtěla bych tam žít, tho xD)
9) Zatím o mě stálo celkem dost kluků, což je vážně něco, co nechápu a nikdy nepochopím.
10) Na ruce musím vždycky mít svůj prstýnek, abych si měla s čím hrát, když jsem nervózní. Takže pořád.
11) Moc chci domů prase, jako mazlíčka.
12) Nebo psa. Teda jako...psa mám, ale dalšíííhoooo.
13) Mořský okurky jsou ta nejvtipnější věc na světě, admit it.
14) Poslouchám všechno, pokud to je chytlavý, lol.
15) Myslím si, že Pán Prstenů není nic až tak skvělího a nikdy ho nedočtu. There, i said it.

Day 16: Your views on mainstream music.

Většina se mi nelíbí, ale jestli budu pořád dokola někde slýchat tu samou pitomou písničku, za chvíli si jí začnu zpívat, pak poslouchat a nakonec si ji stáhnu a přistane v mé nekonečné kolekci hudby v mobilu. Tak jsou i nějaký ty OZONE tak bacha. Ale myslím si, že dnešní hudba se málo snaží. Nebo až moc.

Day 17: Your higs and lows of this past year.

Zase, napíšu tenhle rok, jelikož minulej si nepamatuju xD

highs:
- Rafael
- konec školního roku, omg, konečně
- možnost být ve dvojici s Káťou, i když jsme každá jinej obbor:3
- začátek konce mojí selfhate, úzkosti a deprese
- JÁ BYLA NA TÝDEN V LONDÝNĚ, A BEZ RODIČŮ
- Rafi ---> ICT
- zhubla jsem
- už nevím
lows:
- zhubla jsem
- 3 záchvaty úzkosti ve škole, tři dny za sebou
- rozhovory s mámou o psycholožce
- psycholožka
- rozhovory s tátou o psycholožce
- Rafi ---> mexico
- ples PSJG ( už ani nevím, jestli to bylo tenhle rok, ale asi určitě jo)
- just depression, ok

Day 18: A book you could read over and over and never get sick of.

Harry Potter knížky, Carry On od Rainbow Rowell. Asi určitě i další, ale nechce se mi přemýšlet.

Day 19: Your biggest regret in life.

Nevím, jestli jsem tady o tom už někdy psala, ale první týden školy mi Rafi nabídl sušenku a já si jí nevzala. Pamatuju si, že když jsem mu to před Londýnem připomněla, zasmál se a slíbil mi, že mi někdy nabídne sušenku znova a donutí mě si jí vzít, aby mi to nebylo líto. Vtip dobre, to fakt jo, ale o tom mi ani nejde:D jde mi o to, jak a proč se to stalo. Bylo to během prvního týdne školy, kdy si máš najít kamarády a já tu sušenku viděla jako nabídku k přátelství a to mi nevyvrátíš smrade, vím, že ses se mnou chtěl bavit tak moc, jako já s tebou! Před začátkem školy jsme si jen chvilku psali a už od tý doby jsem věděla, že prostě s ním se jako bavit musím. Jinak to nejde, ne. Vyloučeno:D Jenže když mi tu pitomou sušenku nabídl, odmítla jsem. Ani jsem se na něj nepodívala. Ani jsem nezvedla hlavu od debilní lavice. Jen jsem se koutkem oka koukla na tu sušenku. Byla velká a s kouskama čokolády! Já takový miluju a v hlavě jsem si říkala něco jako "Jen se na tu sušenku podívej, omg, tu fakt chci. Ale když si jí vezmu, budu jí muset celou sníst. Bude to drobit....Jíst před lidma?! TAK TO NE TEDA. RADŠI PŮJDU PO ROZŽHAVENEJCH ÚHLÍKÁCH NEŽ PŘED NIMA JÍST." a jen jsem zakývala hlavou, jakože nechci. On nad tím samozřejmě vůbec nepřemýšlel, taky proč, že jo. Je blbost nad tím přemýšlet:D Ale pro mě to bylo celkem důležitý. Ten den když jsem jela domů, jsem brečela. Asi proto, že jsem si v ten moment uvědomila, že od té doby bude můj život pohánět a řídit úzkost. A měla jsem pravdu. Vzadal jsem se tomu. Proto toho tolik lituju. Kdybych si tu sušenku tenkrát vzala, měla bych aspoň pocit, že bojuju. Ale to se nestalo, no. Takže tak.

Day 20: How important you think education is.

A lot. Kids, stay in school.

Day 21: One of your favourite TV shows.

Mám jich hodně, ale napíšu Supernatural, jelikož tahle show mi otevřela dveře k dalším, lepším seriálům a díky ní se kamarádím s Šárkou. A díky Šárce se kamarádím s Káťou a co bych si bez těhlech dvou počala?:D

Day 22: How have you changed the past 2 years?

Moc ne. Zhubla jsem. Zošklivěla jsem. Uvědomila si, že dost věcí, co jsem považovala za BIG DEAL vůbec nejsou deal.

Day 23: Post 5 pictures of famous people you find attractive.


This shall be fun.

1) Kim Taehyung....without makeup, like, are you kidding me, how is he so attractive ALL THE TIME. EVEN AS A DERP? STILL HANDSOME.

2) Anne Hathaway


she's the most beautiful actress i kno- oh wait

3) Emma Watson, it doesn't get prettier than that...


4) And it doesn't get hotter than MATT -fucking- LEWIS


5) Also, it doesn't get SQUISHIER that Do Kyungsoo!


THAT'S ADORABLE.

Day 24: Your favourite movie and what it is about.

Okay, tuhle příležitost využiju chytře. Budu psát o Battle Royale a chci, abyste všichni pozorně četli a pochopili jednu věc...Hunger Games je riiiiiip oooooof Battle Royale stejně tak, jako Avatar je rip of Pocahontas.

Battle Royale je film podle románu od jednoho japonce, jehož jméno jsem už zapomněla. Je to zkráceně o tom, že jsou na ostrově uvězněni studenti a mají se navzájem zabít pomocí čehokoliv, co najdou. Jenom jeden může přežít. Je to "soutěž", kterou vymyslela vláda a vždy náhodně vyberou jednu třídu (myslím první rok na junior high ale nevím teď, prostě jim je 15/16) a nechají je takhle se zabíjet. No a tak nějak se věci semelou a nakonec samozřejmě hlavní protagonista a jeho love interest společně utečou a tak. Nevím, jak je to s počtem knih, ale filmy jsou dva. Kniha asi jen jedna, četla jsem ji. Ve dvojce filmu pak mají odboj, který proti vládě bojuje. Je to slušná zabíjačka.

Day 25: Someone who fascinates you and why.

Mám spoustu možností, koho bych si tak měla vybrat? Hmm, první mě napadl Rafi, tak co bych nad tím víc přemýšlela. Go with the easy option, am i right?:D
Takže, fascinuje mě to, jak může být někdo tak miloučce pitomej, ale zároveň chytrej, jako on?:D Taky to, jak dokáže zůstat v klidu. Pořád. Jako, já někde vyšiluju z úplný píčoviny, ale když jemu se něco stane, on řekne je "lol, ok" a je v klidu??? What is this magic???:D Taky je to hrozně hodná osoba, i když si to o sobě asi nemyslí. Možná má svoje meze, ale jestli mu nejste naprosto u prdele, tak je často AŽ MOC hodnej. Ale je to roztomilý, jelikož využívat on by se nenechal:DD to jako zase ne. Tak je zajímavý ho sledovat ve svém přirozeném prostředí - manga oddělení v knihkupectví. To je vždycky jízda:DDDD Myslím, že tohle stačí:DD

Day 26: If you had a million dollars to spend, how would you spend it?

Půlku bych dala na charitu. Jinak, knížky, knížky, jídlo, oblečení, hry, hry, jídlo, knížky, jídlo, prskavky, blbosti a tak nějak cokoliv, co by mě zrovna napadlo, že chci:DDD

Day 27: A problem you have or have had in the past.

Nevím. Nevím, o čem psát. Nechci moc vzpomínat na svoje problémy, jestli to chápete.

Day 28: Something that you miss.

Oh, those good ol' days!:D Prostě základku no. Spíš jako osmou a devátou třídu, ale whateverrrrr.

Day 29: List 10 people, dead or alive, you would invite to dinner.

Okay, jelikož lidi, co znám, můžu pozvat kdykoliv, napíšu jen slavný lidi:D

Johnny Depp (já ho prostě musím aspoň jednou vidět, okay?)
Min Yoongi (Gotta ask him so many questions)
Kim Namjoon (Also, questions like...whats the meaning of life, Mon?)
Park Jimin (to tell him he's a beautiful cinnamon roll)
Do Kyungsoo (to plot a bank robbery)
Emma Watson (just...emma watson, man. EMMA WATSON.)
Ellen Degeneres (Oh, this one's obvious. Everybody loves a cover girl)
Bomi (z APINK, nevím jak se jmenuje :DD ale je mrtě vtipná)
Wu Yi Fan (To ask him about his opinions about exo members and other SM TOWN artists:DD gossssiiiiiipppp:DDDD)
Jackson (from GOT7 and i think this one's also obvious...:D Its Jackson, man!:D The walking google translate:D)

I guess...:DDD

Day 30: Your goals for the next 30 days.

Jenom chci už fakt moc domů, ya know?

the......END


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 28. července 2016 v 20:21 | Reagovat

Oh god. Holkaaa :"D u něčeho jsem brečela, u něčeho jsem se řehtala jak kobyla /ya know:D/
U Day 5 jsem fakt brečela. Už teda přesně nevím proč, ale do poznámky jsem si napsala, že se o tom dni mám zmínit, jakože crying:D Ahh, už vím. Ten den, jak jsi nám vlezla kuchyní do baráku:D Musíme to někdy zopakovat<3
Day 7 - čekala jsem, že se tam zmíníš o mně!!:D Zklamala jsi mě O.O :"D
Day9 - Tu povídku si pamatuju :"D vím, že se mi to tenkrát strašně líbilo a když jsme si to četly o pár let později nahlas, tak jsme se mohly pochcat smíchy:DD Je to super věc, doufám, že ji jednou zveřejníš:DDD
Day 14 - lol, já si hned po přečetní názvu vzpomněla na tvého bratra se šnorchlem... :"D nevím, doufala jsem, že tě to napadne taky, ale omg, ta představa jak jedeš na tom kole... :"D

Day zapomněla jsem číslo
KIM FUCKING TAEHYUNG GO FUCK YOURSELF WITH THAT PRETTY FACEU.
I HATE U SO SO MUCH. MARRY ME, OKAY?
xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama